ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk egy Szlovákiában 15 éve stabil paci szereplő, ágazatában piacvezető, építőipari szegmensben tevékenykedő cég, akik magyarországi terjeszkedés céljából az alábbi pozícióba keresnek munkatársat:

ÉRTÉKESÍTŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Speciális építőipari termékek, építőanyagok, műszaki megoldások értékesítése Budapesten és Magyarország területén
  • Építészek, tervezők, építőmérnökök, építőipari szakkivitelezők, beruházók, generálkivitelezők és betonüzemek látogatása és a termékek értékesítése
  • Üzletfejlesztés: új potenciális partnerek felkutatása
  • Ügyféligények felmérése, árajánlatok készítése
  • Szerződések előkészítése, megkötése és gondozása
  • Szaktanácsadás, projektkövetés, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Beruházások folyamatos figyelemmel kísérése az értékesítési területen

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • (Felsőfokú) műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Min. 2-5 éves tapasztalat a következő területeken: értékesítési szaktanácsadó, műszaki üzletkötő, területi képviselő, mérnök-üzletkötő
  • A területen működő ügyfélkör alapos ismerete (Budapest, Magyarország)
  • Kereskedői véna és műszaki affinitás
  • Kiváló kommunikációs készség, szervezőkészség
  • Fiatalos, lendületes, flexibilis személyiség, csapatjátékos hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vasalat, betonozás ismerete

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Alapbéren felül cafeteria, bónusz
  • Versenyképes jövedelem
  • Megbízható, biztos munkahely
  • Családias környezet
  • Azonnali munkába állás

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Hajdú-Bihar megye

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, az alábbi munkakörbe keres kollégákat: Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

A hirdetés lejár 4 nap múlva