PROJEKT KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk lengyel családi vállalkozásként alakult, mára Közép-, és Kelet-Európa legnagyobb ruhagyártó cégévé nőtte ki magát. Több, mint 1700 üzletből álló hálózatot kezelnek, és 24.000 munkahelyet teremtettek az elmúlt évtizedek során.

Magyarországon, budapesti központjukat bővítik, így

pozícióba keresik most új kollégájukat.
Feladataid lesznek:
  • Az új üzlethelységek megnyitásához szükséges műszaki feltételek egyeztetése, megvalósításának koordinálása a bérbeadóval
  • Jövőbeli üzlethelységek műszaki vizsgálata, átépítési ütem- és költségtervének készítése
  • Főbérlőkkel a bérbeadási szerződések műszaki záradékának egyeztetése, tárgyalása
  • Új üzlethelység tervezési szakaszának indításához projekt dokumentáció összegyűjtése
  • A bérbeadóval megállapodásban rögzített műszaki feltételekkel kapcsolatos jelentések, összefoglalók készítése, a tervezési folyamat koordinációja
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépész-, Villamos-, Építész-, Építőmérnök)
  • Min. 3-4 év tapasztalat üzlethelységek kialakításában, műszaki feltételek koordinálásában
  • Kiskereskedelmi üzletláncokkal szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Jó tárgyaló és kommunikációs készség
  • B-kategóriás jogosítvány
Amit ők nyújtanak számodra:
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Rugalmas munkavégzés, Home office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerületi központ / otthoni munkavégzés lehetősége
  • Projekthelyszínek látogatása országosan (kéthetente 1-2 alkalom)

Amennyiben szimpatikus számodra a lehetőség angol ÉS magyar nyelvű önéletrajzod elküldésével tudod megpályázni!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk lengyel családi vállalkozásként alakult, mára Közép-, és Kelet-Európa legnagyobb ruhagyártó cégévé nőtte ki magát. Több, mint 1700 üzletből álló hálózatot kezelnek, és 24.000 munkahelyet teremtettek az elmúlt évtizedek során. Magyarországon, budapesti központjukat bővítik olyasvalaki személyében, aki bérbevevői oldalról szívesen megismerné egy nemzetközi vállalatcsoport működését. JUNIOR LEASING MANAGER

A hirdetés lejár 24 nap múlva