ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Rendelkezel vezetői tapasztalattal?

Kihívás számodra, hogy egy nagymúltú cégcsoport értékesítési csapatát vezesd?

Magabiztosan és határozottan kommunikálsz és értékesítésben bizonyítható eredményeid vannak?

Ügyfelünk

munkatársat keres
Feladatok:
  • Egy összetartó értékesítési csapat támogatása, koordinálása, coachingolása
  • Értékesítési folyamatok ismerete, azok üzleti képviselete tárgyalásokon
  • Értékesítési stratégia kidolgozásában és megvalósításában való aktív részvétel
  • Értékesítési folyamatok lebonyolítása (TOP partnerek, betanulás)
  • Felelős a csapat tervszámainak megvalósulásáért
  • Szoros együttműködés az ügyvezetéssel, vezetői tájékoztatók és riportok készítése
  • Piac és versenytársak figyelése, üzleti eredmények pro-aktív fokozása
  • Kintlévőség kezelés naprakész figyelése

Elvárások:
  • Minimum 5 év sikeres felső vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú gépészmérnök, közgazdász, kereskedelmi végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fejlett people management
  • Határozott, magabiztos személyiség, tárgyalási készség

Előny:
  • Nyelvtudás
  • Mérnök - értékesítői tapasztalat

Juttatási csomag:
  • Piacképes alapbér + bónusz rendszer
  • Céges autó
  • Mobiltelefon és laptop
  • Betanulási terv
  • Belső-külső képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye:
  • Hajdú-Bihar megye

Amennyiben úgy érzi releváns vezetői tapasztalattal rendelkezik,
a JELENTKEZÉS gombra kattintva tudja feltölteni frissített magyar nyelvű önéletrajzát.

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our partner is a leading European specialist in the development and marketing of innovative and sustainable aluminium solutions for windows, doors, curtain walls, sliding systems, sun screening and conservatories. Driven by energy-efficiency and the willingness to take responsibility for the environment. In our current team, we are now looking for SALES ENGINEER (ALUMINIUM SYSTEMS AND SOLUTIONS) who will do his best to keep the company in the lead.

A hirdetés lejár 37 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Szeretné egy piacvezető cég műszaki szolgáltatását képviselni a piacon? Szívesen beletanulna egy világelső vállalat értékesítési folyamataiba? Érdekli a skandináv cégkultúra? Akkor most Önt keressük! Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A magyar leányvállalat 20 éve alakult, már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik. Folyamatos növekedésüknek köszönhetően, a budapesti telephelyükre keresünk új csapattagot MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐI pozícióba. Szakmai betanítása garantált, hogy teljeskörűen megismerhesse a területet!

A hirdetés lejár 9 nap múlva