MŰSZAKI SUPPORT TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Mit érdemes tudni Megbízónkról? Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő német cégcsoport folyamatosan fejlődő leányvállalata Szigetszentmiklóson. Garázskapuk / ipari kapuk / ajtók forgalmazásával és szervizelésével foglalkoznak. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Termékekkel kapcsolatos műszaki tanácsadás ügyfelek részére telefonon és személyesen
  • Helyszíni műszaki ellenőrzések elvégzése
  • Szerelők,technikusok oktatása helyszínen és oktatóteremben
  • Továbbképzéseken való részvétel Magyarországon és külföldön egyaránt
  • Együttműködés termékbemutatók, egyéb műszaki-kereskedelmi programok lebonyolításában
  • Rendszeres jelentés készítés a vezetők felé

Szakmai elvárások:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat (műszaki területen)
  • Min. középfokú műszaki végzettség ( ideális esetben mechatronikai )
  • Magabiztos társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Önálló, pontos munkavégzés

Juttatások:

  • Egy több mint 80 éve sikeresen működő német családi vállalkozás biztonsága
  • Rendszeres képzések Magyarországon és külföldön
  • Betanulás után magas színtű önállóság
  • Céges autó, privát használtra is
  • Alapos betanulási időszak egy tapasztalt kolléga mellett
  • Cafeteria
  • Éves bónusz

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Van tapasztalatod szövegírásban, VAGY szívesen kipróbálnád magad ezen a területen? Komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv Partnercégünk most JUNIOR-MEDIOR- SENIOR kollégák jelentkezését is várja TECHNICAL WRITER pozícióra! Ha műszaki végzettséggel rendelkezel, jó az angol nyelvtudásod, úgy gondolod jól írsz és kommunikálsz és máshol írtál már szövegeket, ide mindenképp érdemes jelentkezned! Ügyfelünk 2001 óta van a piacon, a budapesti csapat jelenleg 120 fős, fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Csatlakozz hozzájuk, írásra fel!

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk napjainkban vezető szerepet tölt be a kereskedelmi hűtéstechnológia területén. Kulcsrakész megoldásokat terveznek és telepítenek kereskedelmi áruházak, logisztikai központok, élelmiszer feldolgozó üzemek számára. Csapatuk új tagját keressük Jászárokszállásra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 5 nap múlva