GYÁRTÁSOLDALI MINŐSÉGÜGYI FELELŐS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk, ERŐSÁRAMÚ villamos kapcsolóberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat.

Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések és készülékek előállítása történik.

Jelenleg a kunszentmiklósi GYÁRTÁSI MINŐSÉGÜGYI csapat élére keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

GYÁRTÁSOLDALI MINŐSÉGÜGYI FELELŐS.

Követelmények:

  • Mérnöki diploma (Műszaki/villamos/minőségbiztosítási),
  • Minőségbiztosítási területen szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • Lean gyártás- és folyamatfejlesztés ismerete,
  • Hibakereső, és -kezelő technikák,
  • Lean irányelvek és quality eszközök ismerete (8D, FMEA, 5 miért),
  • Legalább erős közép szintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez,
  • MS Office ismeretek, elsősorban Excel erős ismerete.

Előnyök:

  • Beszerzői tapasztalat,
  • Erős People Management készség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Pozitív, gyakorlatias szemlélet,
  • Erős elemzőképesség.
Feladatok:
  • Biztosítja a folyamat ellenőrzési terv betartását,
  • Irányítja a folyamatos fejlesztéseket a gyártósorokon,
  • Kezeli a minőségi problémák okának elemzését és a megoldását,
  • Megtervezi és követi a javító és megelőző intézkedéseket és biztosítja azok teljesítését.
  • Kivizsgálja a vevői reklamációkat, követi a 8D módszert, véghez visz minden szükséges intézkedést,
  • A gyártott termékek szakértője – Kidolgozza és karbantartja a minőségügyi dokumentumokat,
  • Összegyűjti a termékek minőségi információit és visszajelzést ad róluk az érintett részlegeknek,
  • A gyártás leállításának joga, felelős a minőségi problémák felismeréséért és az azok megoldását célzó javaslatokért,
  • Hierarchikusan és funkcionálisan vezeti a csapatot az SPS/SIM és a gyári ciklusok szabályai szerint.
  • Szervezi a munkát, célokat tűz ki, irányítja a csapatot (6 fő), kommunikál, motivál, felméri a képzési igényeket,
  • Betartja az EHS szabályokat, fejlesztő javaslatokat tesz,
  • Maximálisan betartja és követi a vállalat biztonsági, egészség- és környezetvédelmi szabályait,
  • Közreműködik a környezetvédelemben a vállalat tevékenysége során és fejleszti az 5S-t.
Juttatások:
  • Stabil nemzetközi vállalat,
  • Hosszú távú fejlődési és karrierlehetőség.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kunszentmiklós.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció,
küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Gyártás / Termelés | Budapest

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Friss diplomás, illetve gyakorlattal rendelkező kollégák jelentkezését egyaránt várjuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva