MARKETING ÉS ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Román Középfok szóban és írásban

Megbízónk különleges műanyag, műszál, habtermékek és csomagolóanyagok vezető nemzetközi tulajdonú beszállítója, négy fő operatív üzletággal: alkatrészek és védelmi megoldások, porózus technológiák, csomagolási és biztonsági megoldások, szűrőtermékek. A cég az alapvető összetevők gyártására és forgalmazására összpontosít, melyek különböző végpiacokon és területeken szolgálják ki az ügyfeleket.

Jelenleg a román és magyar marketingtevékenységek ellátásának élére keresnek az alábbi pozícióba kollégát:

MARKETING ÉS SALES TÁMOGATÓ MUNKATÁRS
Feladatok:
  • Együttműködés a központi marketing osztállyal, aktív részvétel a marketing meetingeken
  • A helyi és román marketingtevékenység tervezése és megvalósítása
  • Kapcsolattartás a szükséges szolgáltatókkal
  • Szoros együttműködés az üzletfejlesztő kollégákkal a támogatandó termékkörök kiválasztása esetén
  • Marketing tevékenységek eredményének mérése
  • Papíralapú és digitális marketing lehetőségek, csatornák kezelése
  • Aktív együttműködés a Digital team-mel a weboldal, és social marketing csatornák kapcsán
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat sales support/ üzletfejlesztés support vagy marketing feladatok ellátásában, ideálisan műszaki profilú vállalatcsoportnál
  • Angol és román nyelvtudás - erős középfokú (kommunikációképes) szinten
  • Social media eszközök, csatornák ismerete (Facebook, Linkedin, Youtube)
  • Kreatív szemlélet
  • Csapatjátékos attitűd
Amit kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Benzinköltség támogatás (15 Ft/km)
  • Gyakori home office lehetőség
  • Multinacionális és stabil vállalati háttér - ugyanakkor családias környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest 11. kerületi központ / illetve HO lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérlek frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzzal nyújtsd be jelentkezésedet!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk több mint 500 alkalmazottal, 9 országban 20 telephellyel rendelkező családi tulajdonú cégcsoport a közép-kelet-európai logisztikai piac egyik meghatározó szereplője. A dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalat értékesítési csapatába keres új munkatársat, aki a cég identitásának megfelelően személyre szabott nemzetközi gyűjtő szállítmányozási, expressz, logisztikai és vámszolgáltatások kiajánlásával és minőségi ügyfélkezeléssel járul hozzá a hosszú távú partnerkapcsolatok fejlődéséhez és az ügyfelek elégedettségéhez. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Hajdú-Bihar megye

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, az alábbi munkakörbe keres kollégákat: Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Partnerünk az egyik legnagyobb német tejüzem magyar leányvállalata. Kiváló minőségű, mesterséges adalékanyagoktól mentes, ízletes tejtermékeket kínálnak Németország észak-nyugati részéről. Kis létszámú, fiatalos csapatukba keresik talpraesett, újdonságokra nyitott kollágájukat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 15 nap múlva