SENIOR FULL STACK FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Fullosan boldogulsz a webfejlesztésben?

Partnerünk online live streaming szolgáltatások fejlesztésével foglalkozik és magyar fejlesztői csapatát

kollégával bővítené

(Teljes munkaidő - TÁVMUNKA)
A következő feladatok várnak Rád:
  • Új webalkalmazások fejlesztése
  • A meglévő rendszerek üzemeltetése során felmerülő fejlesztési feladatok ellátása, karbantartás
  • Kapcsolódási pontok létrehozása, frontend illesztések
  • API fejlesztés, dokumentáció alapján
  • Modulok tervezése, programozása, implementálása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

Minimum 3 év szakmai tapasztalatod van az alábbi technológiák ismeretében:

  • JavaScript, TypeScript, PHP, MYSQL, GIT, Linux
  • Hibakeresésben szerzett jártasság
  • Specifikációk készítése
  • Min. olvasás/megértés szintjen rendelkezel angol nyelvismerettel (szóban nem kell használni a nyelvtudást)

Egyéb technológiák, amivel biztosan találkozni fogsz:

  • AWS, RUBY, WebRTC, React, IOS/Android, Shell Script, Pyton, JIRA, Wowza, TWIG, jQuery

Amit kínálnak:
  • Vállalkozói/alkalmazotti jogviszonyban való foglalkoztatás
  • Piacképes bérezés
  • Év végi bónusz

Munkavégzés helye:
  • Távmunka

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra részletes, magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) - FULL REMOTE munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk FRONTEND FEJLESZTŐ munkatársat. Fő felelőssége: A Frontend fejlesztő felelős a meglévő termékek felhasználói felületének fejlesztésére irányuló javaslatok kidolgozásáért, új termékek fejlesztéséért, valamint a meglévő hibák javításáért.

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Országos

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat remote munkavégzési lehetőséggel vállalkozói jogviszonyba, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva