ENERGIAGAZDÁLKODÁSI ELŐADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Rendelkezik középfokú energetikus képesítéssel, vagy esetleg felsőfokú épületvillamossági/épületgépész, vagy energetikai mérnök végzettséggel? Legalább 2 év gyakorlata is van energiagazdálkodási területen?

Amennyiben IGEN a válasz, akkor Önt keressük!

Partnerünk a saját és Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzatának tulajdonában lévő ingatlanok hasznosításával foglalkozik. Jelenleg új munkatársukat keressük az alábbi munkakörbe:

A feladatok a következők lesznek:

  • A cég tulajdonában levő ingatlanoknál a közüzemi szolgáltatásokkal kapcsolatos szerződések előkészítése, megkötése és menedzselése
  • Kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal, a fogyasztási adatok folyamatos elemzése és értékelése
  • Energia-megtakarítási lehetőségek feltárása és szükséges intézkedések meghozatala
  • Energiacsökkentési javaslatok előkészítése, fogyasztási- és költségadatok szolgáltatása
  • Szakértői jelentések és költségtervek készítése

Amit új kollégánktól várunk:

  • Felsőfokú épületvillamossági/ épületgépész/energetikai mérnök végzettség, vagy műszaki technikus középfokú (OKJ) energetikus képesítés
  • Legalább 2 év energiagazdálkodási gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • Létesítménygazdálkodásban, épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú energetikus végzettség

Amit a cég kínál:

  • Cafetéria juttatás
  • Stabil és folyamatosan fejlődő szervezet
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetői csapat

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Energiaipar | Budapest

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva