FEJLESZTÉSI ELŐADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Rendelkezik felsőfokú építész/építőmérnök/településmérnök, vagy magasépítő technikus végzettséggel és vagyonértékelő jogosultsággal is? Néhány év gyakorlata is van nem lakó ingatlanra vonatkozó értékelésben, és szeretne fejlődni egy kihívásokkal teli munkakörben?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGEN a válasz, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk a saját és Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzatának tulajdonában lévő ingatlanok hasznosításával foglalkozik. Jelenleg új munkatársukat keressük az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Önkormányzati ingatlanok hasznosítási munkáihoz kapcsoló ingatlan értékbecslések,- elemzések készítése
  • Fejlesztési lehetőségek vizsgálata, telekalakításokhoz kapcsolódó előkészítő munkák
  • Aktív részvétel a hasznosítási koncepció kialakításában, konkrét ingatlanhasznosításhoz szükséges szakmai javaslattétel elkészítése
  • A Helyi Építési Szabályzat hatályos alakulását figyelemmel kísérve, a vonatkozó rendelkezések elemzése, véleményezés az egyes tulajdonban lévő ingatlanokra nézve
  • A cég tulajdonában levő ingatlanok évenkénti értékhelyesbítése

Elvárások:

  • Felsőfokú építész, építőmérnök, településmérnök, vagy magasépítő technikus végzettség
  • Vagyonértékelő jogosultság
  • Min. 3 év nem lakó ingatlanra vonatkozó értékelési gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Műszaki ellenőrzésben való jártasság
  • Ingatlan jogi területen és közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Ingatlanfejlesztési munkákban szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Cafetéria juttatás
  • Stabil és folyamatosan fejlődő szervezet
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetői csapat

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our partner is a leading European specialist in the development and marketing of innovative and sustainable aluminium solutions for windows, doors, curtain walls, sliding systems, sun screening and conservatories. Driven by energy-efficiency and the willingness to take responsibility for the environment. In our current team, we are now looking for SALES ENGINEER (ALUMINIUM SYSTEMS AND SOLUTIONS) who will do his best to keep the company in the lead.

A hirdetés lejár 37 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Partnerünk évtizedek óta kínál széleskörű megoldásokat a kármentesítés és hulladékgazdálkodás területén. Környezetvédelmi beruházások lebonyolításával foglalkozó csapatuk élére keresünk most szakembert az alábbi pozícióra: PROJEKTMENEDZSER (ÉPÍTŐMÉRNÖK- KÁRMENTESÍTÉS ÉS HULLADÉKGAZDÁLKODÁS )

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 11 nap múlva