ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ GYAKORNOK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. több, mint 15 éves múltra visszatekintő magyar munkaerő-közvetítő cég. Szolgáltatásainkkal több, mint 400 ügyfelünk toborzási igényeit elégítjük ki, legyen szó fizikai toborzásról, vagy akár felsővezető keresésről. Magyarországon majd minden szektorban jelen vagyunk, kapcsolati hálónk lefedi az ország teljes területét.
Most saját értékesítő csapatunkat szeretnénk megtámogatni

munkatárssal.
Olyan, még felsőoktatásban tanuló gyakornokot keresnünk, akit érdekel a toborzás-kiválasztás világa és szívesen segítene senior értékesítőnk munkájának támogatásában. Rugalmasan alkalmazkodunk órarendedhez, a lényeg, hogy minimum 2 teljes napot/hét ránk tudj száni az idődből. Ha szükséges tanulmányaidhoz gyakornoki hely, mi igazolni tudjuk neked!

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony – nappali képzésen
  • Jó kommunikációs készség – hiszen egész nap telefonálnod kell majd
  • Érdeklődés a toborzás-kiválasztás területe iránt
  • Munkavállalás minimum heti 20 órában

Feladatok:

  • Senior értékesítő kolléga munkájának támogatása.
  • Meglevő céglistának a telefonos feldolgozása, cégek kapcsolattartóival (jellemzően HR vezetőkkel) telefonos egyeztetés.
  • Igényfelmérés - nem kell értékesíteni, csak érdeklődő beszélgetéseket kell lebonyolítani, és tájékoztatni leendő partnereinket toborzással kapcsolatos szolgáltatási lehetőségeinkről.
  • Precíz adminisztráció vezetése ügyviteli rendszerünben.

Juttatások:

  • A juttatás függ attól, hogy hány órában tudsz nálunk munkát vállalni, így megállapodás kérdése.

Mit nyújtunk mi számodra?

  • Nálunk megismerheted a magyar munkaerőpiacot és annak szereplőit
  • Hasznos tapasztalatra tehetsz szert mind az értékesítés, mint a HR világában
  • Nyitott, támogató csapattal dolgozhatsz együtt
  • Home office-ból is végezheted a munkádat, a betanulási időszakban azért örülünk, ha személyesen is jelen vagy irodánkban

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, időpontot egyeztetünk egy telefonos beszélgetésre. Ha az sikeres, eljössz hozzánk és beszélgetünk személyesen is. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. Ha első körben megfelelőnek bizonyulsz, akkor 1-2 kolléga még esetleg rád pillant majd pár kérdés erejéig. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért. Kukkants be irodánk életébe ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, magyar önéletrajzod elküldésével jelentkezz.