DIGITAL MARKETING MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk Európa egyik legnagyobb zenei fesztiválja. Több mint 100 nemzet képviselteti magát minden évben és bár a zene áll a központban, a művészet is kulcsszerepet játszik.
Jelenleg bővülő csapatukba keresünk

munkatársat.
Feladatok:
  • Több platformos digitális marketing kampányok kidolgozása a jegyértékesítés ösztönzése érdekében
  • Szoros együttműködés a tervezőkkel, külső ügynökségekkel és fejlesztőkkel
  • Kampányok, webhely- és marketingadatok folyamatos elemzése, tesztelése és optimalizálása a maximális teljesítmény elérése érdekében
  • Külső promóterek támogatása digitális marketing területen a nemzetközi piacokon
  • A digitális marketing költségvetések és eszközök kezelése
  • Kreatív szövegírás webes felületekre és kampányokhoz angol és magyar nyelven is
Az álláshoz szükséges elvárások:
  • Felsőfokú marketing szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat (webes felület)
  • Aktív, erős kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Microsoft Office programok ismerete
  • SEO és CMS tartalomkezelő rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatás
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz
  • Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Pest megye

WHO WE ARE: Our partner is the largest recipe sharing community in the world and they believe they can build a better world through encouraging even more people to cook. Today they are helping more than 100 million people each month. Now we are currently looking for a new team member for the following position COMMUNITY MANAGER (Romanian)

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Marketing / PR / Média | Budapest

Our Partner is known worldwide for making high quality, delicious coffees. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: SHOPPER MARKETING SPECIALIST

A hirdetés lejár 9 nap múlva

A hirdetés lejár 10 nap múlva