INTERFÉSZ FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Kommunikációs/Társalgási szint

Szívesen programoznál külföldi cég részére és vennél részt egy igazán érdekes, nagy kihívásokat tartogató projektben?
Német szoftver- és hardverfejlesztő céghez keresünk bővülés céljából egy izgalmas, hosszú távú projektre a következő pozícióba szakembert:

INTERFÉSZ DEVELOPER

Milyen feladatok várnak Rád?

Az interfész felület

  • fejlesztése,
  • karbantartása,
  • támogatása
  • üzemeltetése.

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Informatikus végzettség vagy ezzel egyenértékű informatikai képzés
  • WebService-technológiák (SOAP, REST) ismerete
  • Oracle RDBMS relaciós adatbázissal tapasztalat
  • SQL nyelv részletes ismerete
  • Java vagy egyéb más objektum-orientált programozási nyelv ismerete (pl. Python)
  • Folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • Professzionális hozzáállás, elemző készség és eredményorientált munkamódszerek
  • Következetesség, kezdeményező személyiség és ügyfélorientált látásmód

További előnyök:

  • Az ITIL, az USU Valuemation és a Soffico Orchestra ismerete
  • Verziókezelő rendszerek, például a GIT biztonságos kezelése
  • Felhasználószintű Linux ismeretek
  • Projekt tapasztalat szoftver projektekből (pl. SCRUM)
  • Folyékony angol nyelvtudás

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési és fejlődési lehetőség
  • Cafeteria, egészségbiztosítás, éves bónusz
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Home office lehetőség
  • Német és angol nyelv napi szintű használata
  • Belvárosi iroda parkolóhellyel
  • Egyéni tréningek

Munkavégzés helye: Választható – Home office / Budapest / Pécs

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Szívesen dolgoznál a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatójánál? Motivál egy olyan IT szakértői feladatkör, ahol komplex feladatokat láthatsz el (hardveres, szoftveres egyaránt), emellett szükség van a stratégiai gondolkodásodra is? Szívesen részt vennél egy igazán nagy volumenű projektben? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ! A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjuk IT üzletágába keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 23 nap múlva