INTERFÉSZ FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Kommunikációs/Társalgási szint

Szívesen programoznál külföldi cég részére és vennél részt egy igazán érdekes, nagy kihívásokat tartogató projektben?

Német szoftver- és hardverfejlesztő céghez keresünk bővülés céljából egy izgalmas, hosszú távú projektre a következő pozícióba szakembert:

INTERFÉSZ DEVELOPER

Milyen feladatok várnak Rád?

Az interfész felület

  • fejlesztése,
  • karbantartása,
  • támogatása
  • üzemeltetése.

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Informatikus végzettség vagy ezzel egyenértékű informatikai képzés
  • WebService-Technológiák (SOAP,REST) ismerete
  • Oracle RDBMS relaciós adatbázissal tapasztalat
  • SQL nyelv részletes ismerete
  • Java vagy egyéb más objektum-orientált programozási nyelv ismerete (pl. Python)
  • Folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • Professzionális hozzáállás, elemző készség és eredményorientált munkamódszerek
  • Következetesség, kezdeményező személyiség és ügyfélorientált látásmód

További előnyök:

  • Az ITIL, az USU Valuemation és a Soffico Orchestra ismerete
  • Verziókezelő rendszerek, például a GIT biztonságos kezelése
  • Felhasználószintű Linux ismeretek
  • Projekt tapasztalat szoftver projektekből (pl. SCRUM)
  • Folyékony angol nyelvtudás

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési és fejlődési lehetőség
  • Cafeteria, egészségbiztosítás, éves bónusz
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Home office lehetőség
  • Német és angol nyelv napi szintű használata
  • Belvárosi iroda parkolóhellyel
  • Egyéni tréningek

Munkavégzés helye: Választható – Home office / Budapest / Pécs

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Országos

Our partner was established in Vecsés in 2012, theirs primary goal is to provide fast and accurate data to their European Customers, always tailored to the customer's needs. They also place significant emphasis on coordinating data traffic between continents. We are looking for a JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER to join their team.

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Home office

Our Partner is one of the world’s leading manufacturer of commercial vehicles (heavy lorries, trucks and buses). We are looking for a specialist for the following position in their IT team:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt különböző informatikai, illetve optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 11 nap múlva