SZERVIZ ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk földmunkagépek forgalmazásával, szerelésével és speciális berendezések telepítésével foglalkozik.

Ha erős műszaki érdeklődéssel, jó problémamegoldó képességgel rendelkezel és nyitott vagy arra, hogy egy stabil piaci pozícióban lévő céggel együtt fejlődj, akkor jelentkezz hozzájuk

pozícióba!
Feladatok:
  • Ügyféligények fogadása emailen és telefonon,
  • Ajánlatadás,
  • Alkatrész és egyéb anyagok rendelése,
  • Munkalapok kiállítása és feldolgozása,
  • Műhely munkák előjegyzése, együttműködés a szervezésben,
  • Reklamációk, garanciális ügyek kezelése,
  • Alkatrészellátás zökkenőmentes biztosítása az ügyfeleknek,
  • Alkatrészek és segédanyagok biztosítása a szervizes munkatársaknak,
  • Raktárkészlet optimális szinten tartása,
  • Garanciában kicserélt alkatrészek visszaküldése a gyártó felé, garanciális ügyintézés, dokumentáció,
  • Raktár(rész) rendben és tisztán tartása,
  • Szervizes munkatársaknak kiadott cikkek nyilvántartása,
  • Beszállítókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartás,
  • Alkatrész ár és árváltozások nyomon követése,
  • Áruátvétel, bevételezés.

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség,
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat szerviz támogatásban VAGY készletgazdálkodási területen műszaki cégnél (preferáltan autóipar vagy földmunkagép vagy gépkereskedelmi területen),
  • Középfokú angol VAGY német nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Gyors reagálás,
  • Önállóság,
  • Ügyfélközpontúság,
  • Csapatban dolgozás képessége.

Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér és juttatási csomag,
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség,
  • Nyelvtanulás támogatása,
  • Biztos munkahelyi környezet.

Munkavégzés helye: Biatorbágy.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 7.00 -16.30 között (a ledolgozandó 8,5 óra a vezetővel való egyeztetés alapján történik)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Bács-Kiskun megye

Magas szinten beszélsz németül és szeretnél egy stabil cégnél kamatoztatni a nyelvtudásodat? Szeretsz emberekkel kommunikálni és szívesen dolgoznál egy pörgős munkakörben? Amennyiben a kérdésekre IGEN a válaszod, ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk darált szalma gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, biztos hátterű feldolgozóipari vállalat. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva