PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Gazdasági vénával rendelkező, szorgalmas, precíz személyt várunk alumínium nyilásszáró gyártással foglalkozó Ügyfelünk gyorsan fejlődő csapatába

pozícióba

Használd ki az alkalmat, jelentkezz és mutasd meg, hogy mit tudsz!
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Az ügyvezetés gazdasági döntéseinek támogatása (gazdasági adatok gyűjtésével, rendszerezésével)
  • Időszakos belső kimutatások készítése
  • Banki monitoring adatszolgáltatás elkészítése
  • Könyveléssel kapcsolatos tevékenységek támogatása
  • Pályázatok figyelemmel követése (pályázatíróval közösen), azokkal kapcsolatos döntés előkészítés, beszerzések adminisztrálása
  • Megrendelői szerződések előkészítése
  • Folyamatban lévő projektek pénzügyi nyomon követése (esedékes számlák kiállítása, utókalkulációk ellenőrzése)
  • Nagyobb volumenű céges beszerzések menedzselése
  • Munkaköréhez kapcsolódó információk Vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel (bank, könyvelő, beszállító, pályázatíró)
  • A kapott feladatok szakszerű és precíz végrehajtása

Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú pénzügyi/könyvelői végzettsége van, vagy ezen a területen szerzett minimum 5 éves tapasztalata
  • Otthonosan mozog az Excel táblák világában
  • Angol társalgási szintű nyelvtudással rendelkezik
  • Szeret csapatban dolgozni, de képes önálló munkavégzésre is
  • Jó érzékkel ütemezi a feladatait, ritkán csúszik meg a határidőkkel
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Jó iskolai és/vagy munkahelyi referenciái vannak

Juttatás:
  • Piacképes alapbér
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Stabil biztos hátterű cég
  • Szuper támogató csapat :)

Munkavégzés helye és ideje:
  • Budapest IV. kerület
  • 8:00 - 16:30

Ha ezek nagyjából rád illenek, minden bizonnyal jól éreznéd magad náluk!
Töltsd fel önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, akik szénhidrogén-kutatás és -termelés szolgáltatásainak nyújtásával foglalkozik. A kelet-közép-európai régióban különösen nagy horderejű tapasztalattal rendelkeznek szeizmikus felmérések és fúrási projektek végrehajtásában. Csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe: SENIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel? Szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli és változatos munkát végző csapatban pénzügyi munkatársként? Hogyha IGEN, akkor ez a pozíció neked szól! Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Partnerünk Közép-Kelet Európa 9 országában, 46 üzlettel rendelkező hálózata. Az Apple prémium viszonteladójaként négy üzletágban működik- kiskereskedelem, online, B2B és szervizszolgáltatás. Regionális csapatunk budapesti irodájába keressük leendő kollégánkat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva