HR ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR / Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A kutatás-fejlesztési területen működő, dinamikusan fejlődő partnerünk 2005 óta van jelen Magyarországon. Csapata bővítéséhez új munkatársat keres

HR asszisztens

pozícióba.

Feladatok:
  • Leendő kollégák felkutatásában való segédkezés: önéletrajzok kezelése, adatbázis készítés,
  • Új belépő -és kilépő munkavállalók ügyintézése,
  • Munkaszerződések és mellékleteinek előkészítése, aláírattatása, lefűzése,
  • Munkaidő nyilvántartások készítése, rendezése, lefűzése,
  • Szabadságok kezelése,
  • Munkáltatói igazolások készítése,
  • Kapcsolattartás a könyvelővel,
  • Pályázati elszámolásokhoz szükséges HR anyagok összekészítése,
  • Táblázatok készítése, szerkesztése, folyamatos frissítése.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • 1-2 év HR területen szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete,
  • Google Drive ismerete,
  • Önállóság,
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség.

Juttatások, előnyök:
  • Versenyképes fizetés,
  • Kitűnő munkakörnyezet,
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, III.kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Megbízónk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Budapesti székhelyükre BACK OFFICE MANAGER munkatársat keresünk. Ha szeretnél egy dinamikus és fiatalos csapatban dolgozni, szereted az önálló munkavégzést és kézben tartani a folyamatokat, ráadásul jól kommunikálsz és precízen végzed a munkád, jelentkezz! Mire számíts, ha csatlakozol csapatukhoz? Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, több mint 70 fős, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a senioritás kevésbé, ám a rátermettség és az elhivatottság annál inkább számít. A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatunk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein. Ha úgy érzed, tudsz azonosulni velünk és rátermettnek érzed magad, hogy ennek a csapatnak a „motorjaként” rendszert és szervezettséget tarts fenn a mindennapjainkban, Nálunk a helyed!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Megbízónk vasúti felsővezeték építéssel, rekonstrukciós munkákkal foglalkozó vasúti társaság. BESZERZŐ munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Pest megye

Nemzetközi réz és rézötvözetű félkész termékek nagykereskedelmével foglalkozó cégcsoport magyarországi leányvállalata budapesti székhelyére RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR ÉS SZÁMLÁZÓ pozícióba munkatársat keres, részmunkaidőbe.

A hirdetés lejár 11 nap múlva