CNC MARÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több évtizedes gyártói tapasztalattal rendelkező, 100 főt foglalkoztató vállalat.

Forgácsoló üzemükbe keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

CNC MARÓS

Pályakezdők és messzebbről érkező kollégák jelentkezését is várjuk,

hiszen Partnerünk albérlet- és utazási támogatást biztosít!

Feladatok:

  • A gyártás technológus kész cnc programot ad - Dolgozó feladata a termék gépre helyezése, rögzítése
  • Nullpontfelvétel
  • Gyártás
  • Szerszám korrekciózás

Amit Partnerünk elvár Tőled:

  • CNC gépkezelő végzettség és/vagy gyakorlat
  • Nagyobb gépekre legalább 3 éves gyakorlat
  • Kisebb gépekre előny a gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Több éves gyakorlat ezen a területen

Mit kapsz munkádért cserébe?

  • Versenyképes fizetés ( havi bruttó kereseti lehetőség akár 400-600.000 Ft )
  • Cafeteria (18.000 Ft/hó)
  • Albérlettámogatás
  • Utazási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Esztergom

Munkarend: 3 műszakos

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat   a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Szeretnél egy stabil, innovatív és jövő orientált vállalatnál dolgozni, akik a Covid-19 alatt is végig növekedni tudtak? Szakmai kihívást keresel csúcsminőségű, egyedi gépek gyártásának területén? Fontos számodra, hogy szakmai fejlődésed folyamatosan biztosítva legyen? Akkor olvass tovább, mert megtaláltad, amit kerestél. Ügyfelünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. A móri székhelyű telephelyükre keresünk új kollégát bővítés miatt.

A hirdetés lejár 12 nap múlva