BACK OFFICE VEZETŐ-HELYETTES

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy KKV szektorra optimalizált, virtuális vállalkozás inkubátor megoldást kínáló vállalkozás központ, melynek feladata a kutatói és az üzleti szféra összekapcsolása.

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Részvétel a heti státuszokon, azok kiértékelésében, feladatok és erőforrás tervezésében, határidők tartásában (Task & people management)
  • Új csapattagok kiválasztásában és integrálásában való aktív és teljeskörű részvétel
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, részvétel a hozzájuk kapcsolódó folyamatok összehangolásában, javaslattétel a szervezeti folyamatok optimalizálására
  • Szervezeten belüli és kívüli kapcsolattartási csatornák figyelemmel kísérése, szervezeten belüli kérések fogadása, ezek alapján feladatok azonosítása
  • A Back office vezető tehermentesítése adminisztrációs jellegű feladatokban (pl. kimutatások készítése, dokumentáció összeállítása, beadványok elkészítése / megfogalmazása, információgyűjtés)
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Min. középfokú végzettség
  • 1-3 év csapatvezetői tapasztalat irodai környezetben / back office támogatásban üzleti oldalról
  • Min 3-5 fős csapat vezetésében szerzett gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel)
Előny:
  • Gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Alapvető munkajogi, társasági jogi ismeretek
  • Apple ökoszisztéma ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő alapbér
  • Bejárás támogatása
  • Stabil vállalati háttér
  • Próbaidőszakot követően home office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • II. kerületi iroda és szeptembertől XI. kerületi iroda felváltva

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Megbízónk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Budapesti székhelyükre BACK OFFICE MANAGER munkatársat keresünk. Ha szeretnél egy dinamikus és fiatalos csapatban dolgozni, szereted az önálló munkavégzést és kézben tartani a folyamatokat, ráadásul jól kommunikálsz és precízen végzed a munkád, jelentkezz! Mire számíts, ha csatlakozol csapatukhoz? Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, több mint 70 fős, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a senioritás kevésbé, ám a rátermettség és az elhivatottság annál inkább számít. A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatunk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein. Ha úgy érzed, tudsz azonosulni velünk és rátermettnek érzed magad, hogy ennek a csapatnak a „motorjaként” rendszert és szervezettséget tarts fenn a mindennapjainkban, Nálunk a helyed!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Megbízónk vasúti felsővezeték építéssel, rekonstrukciós munkákkal foglalkozó vasúti társaság. BESZERZŐ munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Pest megye

Nemzetközi réz és rézötvözetű félkész termékek nagykereskedelmével foglalkozó cégcsoport magyarországi leányvállalata budapesti székhelyére RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR ÉS SZÁMLÁZÓ pozícióba munkatársat keres, részmunkaidőbe.

A hirdetés lejár 11 nap múlva