IRODAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Asszisztens / Titkár / Titkárnő

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Van tapasztalatod irodai asszisztensként? Tudsz angolul és szeretnéd is kamatoztatni? Szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni, ahol szakmailag is fejlődhetsz?

Hogyha IGEN, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk kozmetika termékeket gyártó budapesti egységének csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Legfőbb feladataid a következők lesznek:

  • Számlák, szerződések rendben tartása, előkészítése
  • A cég külföldi és belföldi beszerzéseinek adminisztrációja a beszerzési vezető irányításával
  • Folyamatos készletfigyelés és - optimalizálás, készletelemzés, adatbázisok kezelése
  • Ajánlatok bekérése és értékelése, majd előkészítése a döntéshozóknak
  • Statisztikák készítése
  • Tárgyalások előkészítése

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Középfokú végzettség (szakirányú és/vagy gazdasági előny)
  • Minimum 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Haladó szintű számítógépes felhasználói ismeretek (különösen az Excel ismeretére lesz szükséged)
  • Vállalatirányítási rendszerekben való jártasság
  • Analitikus, problémamegoldó szemléletmód
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Nyitott, proaktív, eredményorientált személyiség

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel:

  • Orosz nyelvtudással
  • Gyógyszeripari tapasztalattal

Amiért érdemes Partnerünknél dolgoznod:

  • Pozícióhoz illeszkedő, versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, 8.00-16.30

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Timót utca

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatod le jelentkezésedet, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Szívesen megismerkednél a biztosítási szakmával? Érdekel a multinacionális cégek világa? Szívesen dolgoznál egy vezető vállalati biztosítási tanácsadó cégnél? Ha a fenti kérdésekre egyből rávágtad, hogy IGEN, akkor Téged várunk a Corporate Client Practice csapatunkba a következő pozícióba: Corporate Client Practice biztosítási csapatunk a vállalati ügyfeleink vagyon- és felelősségbiztosításokkal kapcsolatos ügyeivel foglalkozik. Ha érdekel a biztosítási szakma, ezen belül szívesen dolgoznál a vállalati és nemzetközi biztosítások területén, ha szeretsz problémákat megoldani, ha igényled a folyamatos szakmai fejlődést, ha szeretnél egy olyan csapathoz tartozni, ahol elvárás az igényes, magas színvonalú munkavégzés, mert hiszünk abban, hogy az ügyfélelégedettség a legfontosabb, akkor ez egy fantasztikus lehetőség a számodra, gyere hozzánk dolgozni.

A hirdetés lejár 16 nap múlva