SQA ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Van autóipari tapasztalatod? Tisztában vagy a szabványokkal?

Pontosnak és precíznek tartod magad?

Akkor olvass tovább, ugyanis nekünk a Te szakértelmedre van szükségünk!

Partnerünk autóipari belsőtéri beszállító vállalat.

Világszerte 25 ország 150 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót alkalmaz.

Csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

SQA MÉRNÖK

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Beszállítói értékelések elkészítése, eredmények publikálása az érintett szervezeteknek
  • A beszállítói bemintázások kezelése, a bemintázási dokumentumok kezelése és archiválása, a beszállítók rendszeres látogatása, fejlesztése az SOP-ig.
  • Az SOP utáni beszállítói reklamációk kezelése-, érintett visszáru tételek kezelése a termeléssel együttműködve.
  • Reklamációkkal kapcsolatos költségek nyomonkövetése, kiterheltetése
  • Beszállítói auditok végrehajtása a központi audit ütemtervnek megfelelően, a központi SQA-val együttműködve.
  • Az SQA releváns meglévő és új eljárás utasítások, vizsgálati és ellenőrzési tervek, illetve bejövő áru formanyomtatványok létrehozása és kezelése
  • A bejövőáru ellenőrzés felügyelete - támogatása a központi SQA-val együttműködve
  • A beszállítókkal kapcsolatos mindennemű ügymenet felügyelete és nyomonkövetése, valamint a beszállítók támogatása a specifikációkban (TL) meghatározott követelmények megvalósításában az SOP után.
  • A határminták előállítása / felügyelete a beszállítók felé
  • Zárolt áruraktár kezelése, felügyelete
  • Az idegenáru ellenőrök munkájának szakmai koordinációja
  • A munkavédelmi előírások betartása, betartatása
  • A minőségügyi vezető által meghatározott egyéb feladatok végrehajtása

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Angol kommunikációképes nyelvtudásod van
  • Autóipari beszállítónál, hasonló munkakörben szereztél már közel 3-5 év tapasztalatot
  • VDA2, VDA 6.3 és core tools ismeretekkel rendelkezel
  • Rendszerszemlélet, precizitás jellemez

Előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel német nyelvismerettel

Amit kínálnak:

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Cafeteria
  • Jelenléti prémium
  • Egyéni teljesítmény alapján évente fizetett bónusz

Munkavégzés helye: Helvécia

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás / -ellenőrzés | Komárom-Esztergom megye

Műszaki területen végeztél? Belekóstoltál már a minőségügyi folyamatokba? Szívesen alapoznád meg a szakmai karriered autóipari környezetben? Mindenképp olvass tovább, mert ez a TE pozíciód! (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) Esztergomi, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó autóipari beszállító keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Gyártás / Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 44 nap múlva
Minőségbiztosítás / -ellenőrzés | Heves megye

Partnerünk Gyöngyösön található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Minőségügyi csapatuk élére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: