MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnercégünk 2003-ban alakult azzal a céllal,  hogy innovatív és versenyképes megoldásokat kínáljon az ügyfelek számára a reklámeszközök területén.
Tevékenységi körük rendkívül sokrétű, szolgáltatásaik a grafikai tervezésektől kezdve, az egyedi fejlesztéseken és kivitelezéseken át, egészen a helyszíni szerelésekig terjednek.

A projektek szakszerű levezénylésére

munkatársat keresünk
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Meglévő ügyfelektől érkező ajánlatkérések kezelése, ügyfél igényeinek felmérése
  • Gyártással és alvállalkozókkal való egyeztetés (berendezések gyárthatóságára, határidőre, minőségre, konstrukciós lehetőségekre vonatozóan)
  • Árkalkuláció, árajánlatadás
  • Projektek műszaki előkészítése, nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás a gyártással és az ügyféllel
  • Projektmenedzsment: megrendelés végig követése a szerződéskötéstől az átadásig
  • Vevői elégedettség folyamatos nyomon követése
Szeretnénk, ha rendelkeznél:
  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki, mérnöki végzettség, erős műszaki affinitás
  • 2-3 év műszaki/logisztikai projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Faipari mérnök végzettséggel rendelkezel

Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Laptop és Mobiltelefon (korlátlan EU csomag)
  • Év végi bónusz
  • Karácsonyi juttatás
  • Home Office lehetőség
Munkaidő:
  • Rugalmas 8 órás munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Érd
  • Országos (belföldi partnerek látogatása)
  • Havi 1 alkalommal külföldi út

Amennyiben úgy érzed csatlakoznál Ügyfelünk csapatához töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Our client is a leading global provider of outsourced technical business solutions in the automotive industry. Several countries will join the company this year, therefore the team will grow rapidly. We are looking for a new colleague with excellent French and English knowledge to the following position: AUTOMOTIVE TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST (WITH FLUENT ITALIAN AND ENGLISH)

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Gyártás / Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva