RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye Székesfehérvár

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A STAVMAT közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 34 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseinkben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudunk nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez.

Olyan munkatársakat keresünk, akik rátermettek a feladatokra, szeretnek és képesek csapatban dolgozni. Mi megbecsüljük a munkádat!

Dinamikusan bővülő cégünk

TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS

kollégát keres.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, STAVMAT építőanyag kereskedelem

Munkaidő: Nappali, 1 műszakos munkarend

Hétfőtől - péntekig (7.00 órától - 17.00 óráig), Szombaton (8.00 órától - 12.00 óráig)

Vasárnapi munkavégzés  Nálunk NINCS!

Ezek lesznek a Te feladataid:
  • A beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele,
  • A rád bízott technikai eszközök (pl.: targonca) előírásoknak megfelelő használata, valamint a raktár rendjének biztosítása,
  • Vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása.
Téged keresünk, ha:
  • Van raktározási, áruátvételi rutinod,
  • Érvényes targonca-vezető jogosítvánnyal + bizonyítvánnyal rendelkezel,
  • Munkád lendületesen, pontosan, precízen végzed,
  • Jó állóképesség, terhelhetőség, megbízhatóság jellemez.
Előnyt jelent:
  • Ha van építőanyag ismereted.
Mit kínálunk?
  • Fix havi alapbér, ezen felül különböző juttatások:
    • Mozgóbér: kiemelkedő teljesítményarányos prémiumrendszer + pótlék,
    • Cafeteria: SZÉP kártya (alapbér arányos), akár pénzbeli kifizetés,
    • Munkába járás támogatása (vidéki bejárás esetén) autóra 9Ft/km, 100% helyközi bérlet térítés.
  • Jutányos üdülés BALATON-parti pihenőházunkban,
  • Dolgozói kedvezmény igénybevétele üzleteinkben,
  • Kezdés: AZONNAL lehetséges,
  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely,
  • Fejlődési lehetőség, továbbképzések,
  • HATÁROZATLAN idejű munkaszerződés,
  • Megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkezőcégben,
  • Kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program,
  • Munkaruha felszerelés,
  • Emberközpontú vezető,
  • Családias környezet.
Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk az önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Érdekel a logisztika és a raktározás világa? Targonca vezetői tapasztalattal rendelkezel? Vagy ha nem, de szívesen részt megszereznéd a jogosítványt hozzá? - Akkor TE vagy a mi emberünk, várjuk jelentkezésed! Partnerünk fő profilja a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. 1992 óta van jelen Magyarországon. Csapatukba keresünk egy műszakos munkarendbe új kollégát:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Gyáli kontaktlencse gyárunkba keresünk 2 műszakban RAKTÁRI DOLGOZÓKAT áruátvételi és komissiózási feladatokra.

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

A Vasútvill Kft nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén a termelést kiszolgáló raktárában tanulni vágyó, talpraesett új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe: Csatlakozz egy jó csapathoz, ismerkedj meg egy új szakterület anyagaival, képezd tovább magad!

A hirdetés lejár 19 nap múlva