TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A VASÚTVILL KFT. közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata.

Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát  a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja.

Az alábbi pozícióba keresünk részükre új munkatársat azonnali belépéssel:

Feladatok:
  • Előírt fuvarfeladatok elvégzése
  • Telephely és a kivitelezés területén szükséges rakodási feladatok elvégzése
  • Áru megfelelő rögzítése
  • Áru szállítása, anyagbeszerzés
  • Visszáru szállítás
  • Áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • Menetokmányok megfelelő kitöltése
  • Gépkocsik tisztán tartása, teljes körű felügyelete, üzemeltetése

Elvárások:
  • „E" kategóriás jogosítvány
  • PÁV III. vagy PÁV II. vagy PÁV I. igazolás
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezető kártya
  • Jó navigációs képesség
  • Önálló, hatékony munkavégzés
  • Megfelelő fizikai állapot
  • Érvényes járműre szerelt daru kezelői (KCR) vizsga, minimum 1 éves gyakorlattal

A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Targoncavezetői vagy könnyűgépkezelői képesítés
  • Több éves áruszállítási tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fizetett szabadság
  • Utazási hozzájárulás
  • Mobiltelefon
  • Cafetéria juttatás
  • Évvégi jutalom
  • Továbbképzések
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, teljes munkaidő
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör

Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerületében lévő központból országos munkavégzés

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Szeretne egy stabil munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülik a munkáját? Nem jelent gondot a könnyű és nehéz fizikai munka sem? Amennyiben a kérdésekre IGENNEL válaszolt, ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk egy osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozásával, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság. Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelyben, talpraesett szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel ESZTERGÁLYOS munkakörbe. Csatlakozz egy jó csapathoz!

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Országos

Nagy múltú megbízónknak vasúti pályaépítő részlegéhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe: VASÚTÉPÍTŐ / NEHÉZGÉPKEZELŐ Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Ha érdekelnek a vasúti gépek, a különleges járművek, és szeretnéd tovább kepézni magad, jelentkezz! Tapasztalt szakemberektől sajátíthatod el ezt a különleges szakmát.