JUNIOR JOGI REFERENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Jog / Közigazgatás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Szeretnél egy piacvezető cégnél elhelyezkedni? Pályakezdő vagy, esetleg van is egy kevés tapasztalatod jogi területen? Jó kommunikációs készség és nyitottság jellemez?

Hogyha IGEN, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladataid a következők lesznek:

  • Polgári jogi, munkajogi szerződések, beadványok előkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel, hatóságokkal
  • Ingatlan-portfólióval kapcsolatos szerződések szerkesztése, egyeztetése, nyomonkövetése
  • Társasági jogi ügyekben iratok előkészítése (igazgatósági/felügyelőbizottsági üléseken jegyzőkönyvvezetés, közgyűlések vonatkozásában előterjesztések és határozatok előkészítése)
  • Cégeljárásban, ingatlan-nyilvántartási eljárásban való közreműködés
  • Adminisztrációs feladatok
  • Projektmenedzserek napi munkájának támogatása
  • Jogszabályváltozások követése

Amit Tőled várunk:

  • Legalább folyamatban lévő jogi tanulmányok
  • Pályakezdő, vagy legfeljebb 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ÁNYK, TAKARNET, E-papír, Optijus, Opten ismerete és használata
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, kapcsolatteremtő képesség, nyitottság
  • Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás, gyakorlatiasság

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • Jogász végzettség
  • Jogi asszisztensként szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál számodra:

  • Versenyképes alapbér
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

1013 Budapest Krisztina krt. 39.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatod le jelentkezésedet, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Partnerünk irodai műszaki megoldásokat szállít ügyfeleinek: informatika, irodatechnika, belső kialakítás-felújítás és üzemeltetés-karbantartás területeken. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Jog / Közigazgatás | Békés megye

Megbízónk több, mint 30 éve alakult hazai vállalat, akik kiváló minőségű élelmiszeripari termékek előállításával mára piacvezető szereplővé nőtték ki magukat a baromfitartás és feldolgozás iparágán belül. Csapatuk bővül, így új kollégát keresnek az alábbi pozícióba: