GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál az autóiparban?
Akkor itt a lehetőség, hogy egy modern, minőségi műanyag fröccsöntött autóipari termékeket gyártó cégnél helyezkedj el!

A termelés működtetéséhez és fejlesztéséhez keresünk csapatukba, tapasztalt

kollégát
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Célgépek tervezése, modellalkotás, alkatrész- és összeállítási rajzok készítése
  • Belső és külső fejlesztési projektekhez kapcsolódó feladatok végrehajtása a gyártási folyamatok (fröccsöntés + összeszerelés) folyamatos javítására, költségoptimalizálására
  • Összeszerelő cellák és sorok kialakításának és működésének elemzése, illetve továbbfejlesztése
  • Kivitelezéshez szükséges segéd- és egyéb anyagok beszerzése, beérkező anyagok átvétele, készletezése és leltározása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Projektdokumentáció előkészítése és folyamatosan frissítése, karbantartás
  • A gyártási műveletekhez szükséges „standard work” kialakítása és rendszeres felülvizsgálata
  • A projektekben érintett gyártási dokumentáció (folyamatábra, FMEA, CP, WI, karbantartási terv) elkészítése és naprakészen tartása

Kulcs kompetenciák:
  • Befejezett gépészmérnök, mechatronikai mérnök végzettség
  • Minimum 5 év géptervezésben szerzett tapasztalat
  • Autodesk Inventor, Solidworks tervezőprogramok ismerete
  • Pneumatikus, elektromos, mechanikus rajzok alapfokú ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office)

Előnyt jelent:
  • Fröccsöntési technológia és szerszámok ismerete
  • PLC programozási alapismeret
  • Célgép tervezési/építési tapasztalatok
  • Angol vagy német nyelvtudás

Juttatási csomag:
  • Piacképes alapbér + cafetéria
  • Éves bónusz
  • Bejárástámogatás
  • Laptop és mobiltelefon

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (több irányból könnyedén megközelíthető akár tömegközlekedéssel is)

Munkavégzés ideje:
  • 8 órás munkarend (H-P)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Megbízónk Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó vállalata. Elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra, és egyéb nagyméretű, súlyú és magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott. Tiszakécskén működő telephelyükre keresik hegesztési tapasztalattal rendelkező új munkatársukat a következő munkakörbe: ÜZEMVEZETŐ

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk fő tevékenységei: épületgépészeti tervezés, ipari légtechnika, ipari klíma,szűréstechnika, zaj-és rezgésvédelem. Budakeszi székhelyű, NAH által akkreditált mérnökirodájukba keresik pályakezdő vagy tervező szakmában tapasztalattal rendelkező új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Gyártás / Termelés | Baranya megye

Szereted a változatosságot? Keresed a fejlődési lehetőségeket? Szereted ha elismernek? Ha a válasz IGEN, akkor ez Neked szól! Ügyfelünk JUNIOR, SENIOR és VEZETŐ szinten is keres GÉPÉSZMÉRNÖKÖT, ugyanis széles körben foglalkoznak projektekkel! Partnerünk autóipari automatizálással, egyedi célgép tervezéssel és gyártással foglalkozik, melyeket megrendelői számára projektek keretei között valósít meg.

A hirdetés lejár 5 nap múlva