ÉPÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a Value4Real Építő Kft. egy ingatlanpiaci projekt menedzsmentre, mérnöki szolgáltatásokra és generál kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet.
Keressük budapesti székhelyükre építés kivitelezési projektjeikhez azt az

munkatársat, aki rendelkezik építész / építőmérnök végzettséggel, legalább 5 éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal.

Cégükről:

A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják ki, egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfólióik elsősorban az iroda és üzleti fit-out, hotel és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Feladatok:
  • a szervezeten belüli Projekt-Csapat irányítása, feladatok elosztása, szervezeten belüli munkavégzés koordinációja
  • kapcsolattartás a Megrendelőkkel, Megrendelők által megbízott harmadik felekkel (tervezők, műszaki ellenőrök, stb.)
  • a projektek végrehajtásához szükséges vállalatba adási struktúra kidolgozása, a felállított stratégia szerinti beszerzések, szerződéskötések felügyelete
  • a projekten dolgozó alvállalkozók és beszállítók munkájának folyamatos összehangolása, koordinációja
  • általános építés koordinációs feladatok ellátása az Előkészítő és Építésvezető kollégákkal együttműködve
  • a kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek alapján, szakági (gépész / villamos) kollégák támogatásával
  • a kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • a projekthez kapcsolódó átfogó minőségbiztosítás kezelése
  • a projekt átfogó pénzügyi koordinációja, budget follow-up kezelése
  • pót / elmaradó munkák azonosítása, Megrendelővel való egyeztetése és adminisztrációja
  • jelentés a Kivitelezési Részleg vezetője felé, stratégiai kérdések egyeztetése a Részlegvezetővel
Elvárások:
  • egyetemi vagy főiskolai építész / építőmérnöki diploma
  • erős szakmai felkészültség és több éves építéshelyi koordinációban, valamint projekt vezetésben szerzett tapasztalat
  • stabil mérnöki szakmai alapok
  • közép szintű, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok magabiztos használata
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség, rendszerszemlélet
  • alaposság és magas fokú precizitás
  • csapatmunkára való alkalmasság, jó kommunikációs készségek
Amit kínálnak:
  • versenyképes juttatási csomag
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége
  • szakmai fejlődést inspiráló, professzionális környezet
  • energikus, barátságos, támogató csapat, kiváló kollégák
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel, a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, küldd el szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, bővítés miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 7 nap múlva