PROJEKTVEZETŐ (GYÁRTÁSI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy magyarországi leányvállalat, Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó üzeme, amely elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra és egyéb nagyméretű és magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott.

Jelenleg a termelés tervezés területére keresnek létszám bővítés miatt új szakembert az alábbi pozícióba:

PROJEKTMENEDZSER

Feladatok:

  • Önálló költségelemzések, riportok és határidőtervek készítése a vezetőségnek és a megrendelőknek
  • Folyamatos kapcsolattartás külföldi megrendelőkkel, valamint belső projekttagokkal szóban és írásban
  • Projekt folyamatos menedzselése és nyomon követése (minőség, határidő, költség, dokumentumok, információk, stb.) a megrendeléstől a kiszállításig
  • Gyártási folyamatok fejlesztésének menedzselése, minőség, határidő és költségek tekintetében a termelésirányítással és a projekttagokkal közösen
  • Fejlesztési projektek vezetőjeként, stratégiai partnerség a különböző szakterületek képviselőivel
Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 2 év termelési/gyártási környezetben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Project) ismeretek

Előny:

  • Fémipari területen szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (alapbér + prémium + jutalom + cafeteria)
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Nemzetközi együttműködés, stabil multinacionális háttér
  • Támogatott szakmai képzések
  • Gazdaságilag biztos jövőkép
  • Törzsgárda jutalom
  • Kockázati baleset- és életbiztosítás

Munkavégzés helye:

  • Tiszakécske

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzának feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Nógrád megye

Szeretnéd, ha munkád valóban hatással lenne egy cég életére? Műszaki szakemberként hamar meglátod a lehetőséget a fejlesztésre és azt szívesen véghez is viszed? Ne keress tovább, ez a Te pozíciód! Partnerünk egy kanadai hátterű, tőzsdén is bejegyzett autóipari beszállító vállalat, mely kabrió-tetők gyártására szakosodva szolgálja ki az ipar legnagyobb résztvevőit. A cég folyamatosan törekszik a megújulásra és a fejlődésre, ezért projektjeikhez keresik új lelkes, kezdeményező csapattagjukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva