MOBILBANKÁR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Credithome Group egy dinamikusan fejlődő pénzügyi szolgáltató holding.
Jelenleg is számos területen nyújtanak segítséget ügyfeleiknek, mint például az otthonteremtés, a gépjárművásárlás, az álomnyaralás vagy az egészségügyi kiadások finanszírozása, biztosítása. Céljuk, hogy a lakossági, pénzügyi termékek piacán megkerülhetetlen szereplővé váljanak.

Új, lakossági üzletáguk elindításához pénzügyi szakembereket keresnek

MOBILBANKÁR

munkakörbe, országos munkavégzéssel.

Feladatok:
  • Kapcsolatfelvétel a személyes pénzügyi megoldások, hitelek iránt érdeklődő, potenciális ügyfelekkel (nem hideghívások!)
  • Ügyféltalálkozó szervezése, lebonyolítása
  • Ügyéligény felmérése, megfelelő konstrukció kidolgozása
  • A szerződési folyamat nyomon követése, lezárása
  • A tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség vagy
  • Középfokú végzettség ÉS MNB Pénzügyi Közvetítői Hatósági Vizsga
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Dinamikus, ügyfél-orientált személyiség
Előnyök:
  • Értékesítési vagy ügyfélkezelési munkakörben szerezett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű szerződés
  • Stabil alapfizetés, versenyképes bónuszrendszer
  • Kipróbált, működő betanulási rendszer, tapasztalt mentorok
  • Laptop, mobiltelefon
  • Hosszú távú karrierlehetőség a pénzügyi szektorban
  • Jó hangulatú közösség
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Budapesti központ, országos munkavégzéssel
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Úgy érzed, hogy a Covid-19 járvány során cserben hagytak és elvesztetted a munkádat? Nálunk ez nem fordulhat elő! Mi segítünk az embereknek anyagi biztonságot teremteni egy életen át. Ha fontos számodra, hogy munkáddal jó célt szolgálj, segíts a bizonytalanságot kiszámíthatóbbá tenni, akkor jelentkezz! Partnerünk Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának az értékesítési partnere. Ügyfelünk csapatához lehetőség van most csatlakozni.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Meglévő csapatunkkal egy 130 éves múltra visszatekintő, piacvezető pénzügyi szolgáltatót képviselünk, amely a világ legismertebb 50 márkája között szerepel, emellett éves bevétele alapján megtalálható a világ top 50 vállalata között. Bővülő csapatunkba keresünk biztosítási és pénzügyi termékek értékesítésére pályakezdő és tapasztaltabb kollégákat az alábbi pozícióba: Folyamatos fejlődés mellett, rugalmas munkaidő-beosztásban, az egyéni célokat és képességeket figyelembe véve tervezünk és valósítjuk meg a célokat az egyén és a csapat szintjén, melyben számítunk rád is.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Bank / Biztosítás (Front office) | Békés megye

A megnövekedett igények miatt tanácsadói csapatunkat bővítjük az alábbi területeken: Budapest, Pest megye, Kelet-magyarországi Régió (Salgótarján, Gyöngyös, Eger, Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Békéscsaba). Olyan kollégákat keresünk, akik képesek az önállóságra, hosszútávra terveznek, tudnak, és szeretnek csapatban dolgozni, kellőképpen motiváltak arra, hogy vezetői pozíciót töltsenek be rövid időn belül. lletékességi terület: Kelet-Mo, Pest megye, Budapest

A hirdetés lejár 26 nap múlva