MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Érdekel a biztonsági nyomtatás technológiája?

Szeretnél hozzáértéseddel egy stabil cégnél dolgozni?

Ha a válasz igen, jelentkezz Partnerünk csapatához!

Partnerünk Közép-Kelet-Európa meghatározó biztonsági nyomdája, ahol az iparág legösszetettebb biztonsági nyomtatással kapcsolatos technológiáival foglalkozhatsz! Mentor programjuk keretében a három hónapos próbaidő alatt csapatuk megtanítja, hogy mit kell csinálnod!

Nyomdájuk Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen található.

Munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

Partnerünk Téged keres,ha:
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • Könnyedén használod az angol nyelvet szóban és írásban is
  • Műszaki beállítottságú vagy
  • Előny, ha nyomdai tapasztalatot szereztél
Napi feladatok, amikben számítanak rád:
  • Bejövő anyagok, segédanyagok, félkész és késztermékek minőségi vizsgálata, elemzése, ellenőrzése és dokumentálása
  • Reklamációk, nemmegfelelőségek kivizsgálása, naprakész nyilvántartása
  • Technológiai szempontok alapján a gyártás támogatása
  • Műszaki dokumentumok készítése
Partnerünk számára fontos munkatársaik:
  • EGÉSZSÉGE - magas fokú egészségügyi intézkedések, rendszeres egészségügyi szűrések, Fitness terem-, strand belépő
  • ELÉGEDETTSÉGE – korrekt hozzáállás, Kollektív Szerződésük kedvező feltételei
  • ÖSSZETARTOZÁSA – telefon előfizetői kedvezmény, önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás, kedvezményes étkezési lehetőség, ingyen kávé

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület
Amennyiben szeretnél csatlakozni, a "JELENTKEZÉS" gombra kattintás után csatold az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik. Partnereik hazai és nemzetközi vállalatok, külföldi vevőkörrel rendelkeznek. Dinamikus csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező vagy akár pályakezdő munkatársa(ka)t az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 7 nap múlva