ÜZLETKÖTŐ/TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk irodaszerek, csomagolástechnikai és mosdóhigiéniai termékek forgalmazásával foglalkozó vállalat.

Ügyfélhálózat kiterjesztése céljából szeretnék bővíteni kis, családias csapatukat.

ÜZLETKÖTŐ/ TERÜLETI KÉPVISELŐ

pozícióba keresnek új kollégát.
Feladatok:
  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése B2B
  • Új ügyfélszerzés, látogatások megszervezése, lebonyolítása, kölcsönös üzleti előnyök teremtése
  • Üzletfejlesztési folyamatok támogatása
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése, lebonyolítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Hasonló iparágban (csomagolástechnika, irodaszerek, higiéniai eszközök) szerzett minimum 2 év értékesítői tapasztalat
  • Meglévő ügyfélkör, kapcsolati tőke
  • MS Office ismeret
  • B Kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Kereskedelmi végzettség
Juttatások, ajánlat:
  • Piacképes juttatási csomag:  alapbér + havi bónusz teljesítmény alapján
  • Céges autó magánhasználatra is,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Stabil vállalati környezet
Munkavégzés helye:
  • Országos, kecskeméti központtal, otthonról is végezhető
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod, motivációs leveled és fizetési igényed a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk napjainkban vezető szerepet tölt be a kereskedelmi hűtéstechnológia területén. Kulcsrakész megoldásokat terveznek és telepítenek kereskedelmi áruházak, logisztikai központok, élelmiszer feldolgozó üzemek számára. Csapatuk új tagját keressük Jászárokszállásra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva