SENIOR FULL STACK FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 100 fős Magyar tulajdonban lévő vállalat, tevékenysége a gazdaság számos területén végzett piackutatásra, kutatásfejlesztésre, adatbányászatra, pályázatmenedzsmentre, projektmenedzsmentre, illetve menedzsment tanácsadásra terjed ki.

Megbízható, stabil partneri körüknek köszönhetően, folyamatosan gyarapítják munkavállalóik - sikeres projektjeik számát.

Könnyedén átlátod az üzleti igényt és a megvalósítási folyamatokat?

Szeretnél egy összetartó közösség tagja lenni, ahol támogatják a karriered?

Jelentkezz most, SENIOR FULL STACK FEJLESZTŐ munkakörbe!

Feladatok:

  • Egyedi fejlesztésű kiszolgáló szoftver fejlesztése, esetleges hibák javítása.
  • Adatmegjelenítési, adatelemzési, illetve mesterséges intelligencia projektek fejlesztési lábának tervezése, megvalósítása, támogatása.
  • Új projektek tervezésében és fejlesztésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • Technológiai nyitottság
  • Webes frontend ismeretek (technológiák kiválasztása és munkafolyamat kialakítása)
  • Python, NodeJS alapú backend ismeretek
  • DevOps ismeretek (saját fejlesztések karbantartása)
  • Stabil adatbázis ismeretek
  • Angol nyelvtudás (legalább írás/olvasás szintjén)

Előnyt jelent:

  • Azure környezet ismerete
  • GraphQL
  • MongoDB

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör, összeszokott csapat
  • Újító ötletek befogadása, együttműködő vezetés
  • Változatos, innovatív és előremutató projektek
  • Éves bónusz
  • Céges laptop
  • Utazási költségtérítés
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Our partner is a leading European provider of mobile data capture solutions and systems. They help their customers become more efficient by delivering digitalisation projects based on their solutions, and have consultants in Norway, Sweden, Germany and Hungary. Currently they are looking for a SENIOR .NET DEVELOPER to Budapest office. Ideal candidate: As a developer, you must have a higher technical education and relevant certifications, or sufficient relevant experience. You must have the necessary expertise to solve integration needs based on REST API, SOAP and XML, and you must have experience with .NET and SQL.

A hirdetés lejár 36 nap múlva

Fejlesztőként az izgalmas kihívásokat keresi? Fontos, hogy folyamatosan modern technológiákkal dolgozhasson? Profi csapattal szeret együtt dolgozni? Akkor itt a lehetőség! Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon. Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb. Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra. Jelenleg bővülés céljából keresnek csapatukba új kollégát.

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára. Bővülő csapatukba keresünk C# FEJLESZTŐ kollégát.

A hirdetés lejár 17 nap múlva