BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Bank / Biztosítás (Front office)

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata, egy 300 főt foglalkoztató osztrák tulajdonú cég. A megnövekedett munkavolumen kezelésére új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A telephelyre beérkezett sérült járművek kárfelmérése, dokumentálása, káranyag összeállítása
  • A javítási kalkuláció és a szükséges dokumentumok biztosító társasághoz történő benyújtása
  • Egyeztetés a biztosító társasággal, szállítókkal és a partnerekkel
  • Elfogadott káresemények javítási számláinak ellenőrzése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, gépjármű márkakereskedésekkel, nemzetközi tagvállalatainkkal
Akit Partnerünk keres:
  • Műszaki vénájú, autókat szerető kolléga
  • Ügyfélközpontúság
  • Precizitás
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Jó csapatjátékos
  • Kommunikációképes alapszintű angol tudás
  • Gépjármű kárszakértői végzettség előny
Amit Partnerünk kínál:
  • Bejelentett, stabil állás
  • Változatos munkakör
  • Átfogó betanítás
  • Cafetéria
  • Parkoló
  • Piacképes, kiszámítható munkabér + pontos utalás

Munkavégzés helye

  • Budaörs

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, jelentkezz rá magyar nyelvű önéletrajzoddal a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Nagy múltú, speciális földmunkagépekre szakosodott nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk munkatársat.

A hirdetés lejár 11 nap múlva