KERTÉSZETI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Agráripar / Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kertészettel foglalkozó ügyfelünk magas szintű kiszolgálással, növényekkel kapcsolatos szakmai tudással, tanácsadással (kerttervezés, kertépítés, növénybeültetés, növénykölcsönzés)
segít nemzetközi színvonalú lakó és pihenőkertek kialakításában.

Családias hangulatú csapatukba keresik, lendületes

kollégájukat
Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • Középfokú vagy felsőfokú kertészeti végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalatod van kereskedelmi/kertészeti ágazatban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Office)
  • Pozitív, optimista hozzállással látod el feladataid

Mik lesznek a feladataid?
  • Az üzlet fennakadásmentes működtetése
  • A kereskedelmi folyamatok támogatása
  • 10-15 fős csapat munkájának motiválása, koordinálása, ellenőrzése
  • Növénylisták és növények kondíciójának ellenőrzése
  • Problémák, panaszok kezelése
  • Raktármenedzment
  • Kertcentrum rendjének, esztétikai szépségének fenntartatása

Előny:
  • Ha társalgási szinten beszélsz angol vagy német nyelven
  • Budapest II. kerülethez közeli lakóhelyed van

Amit a cég kínál:
  • Fizetésen felüli mozgóbér
  • Éves bónusz
  • Mobiltelefon, céges laptop
  • Vidám, fiatalos csapat, inspiráló légkör :)

Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület

Az egész kert egy CHILL OUT ROOM, ha szívesen csatlakoznál a csapathoz, töltsd fel frissített magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZEM gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our Partner is a world-leading group of Lifting Businesses™, serving a broad range of customers. They are truly a global company with 16,000 employees at 600 locations in 50 countries. For over 80 years, they have been dedicated to improve the efficiency and performance of businesses in all types of industries. They believe that sustainable growth is a result of a strong responsible performance. Currently they are looking for the SALES DIRECTOR to the Budapest office

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk egy 20 éve működő, svájci tulajdonú, munkavédelmi lábbeliket gyártó tolna megyei vállalat. Termékeivel a magyar partnerek mellett a nyugat-európai társvállalatokat is kiszolgálja. A magyarországi értékesítés támogatására, az értékesítési csapat vezetésére keresünk számukra ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐT.

A hirdetés lejár 4 nap múlva