MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, az Admatis Kft. az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik. Partnereik hazai és nemzetközi vállalatok, külföldi vevőkörrel rendelkeznek.
Dinamikus csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező vagy akár pályakezdő munkatársa(ka)t

 pozícióba.

Ha kihívásokat, sok sikerélményt és elismerést kínáló munkát keres,
amit jó közösségben végezhet, akkor náluk a helye!

Feladatok:
  • űripari projektek során minőségbiztosítási felügyelet a tervezés, gyártás és a tesztelés során
  • űripari projektekben a vevő által igényelt riportok, dokumentációk készítése a tervezés, gyártás és a teszteléshez kapcsolódóan
  • űripari projektek minőségbiztosítási tervének elkészítése
Elvárások:
  • egyetemi/főiskolai szintű műszaki végzettség
  • minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • egy csapat tagjaként önálló munkavégzésre való képesség
  • rugalmasság, terhelhetőség
Előnyök:
  • ECSS szabványok ismerete
  • AS 9100 minőségbiztosítási rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
  • repülőgép- és űripari cégnél szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • folyamatos támogatás a betanulás és a későbbiek során is
  • szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban
  • előléptetési lehetőségek
  • változatos munkakör
  • kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával
Munkavégzés helye:
  • Miskolc

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás / -ellenőrzés | Komárom-Esztergom megye

Műszaki területen végeztél? Belekóstoltál már a minőségügyi folyamatokba? Szívesen alapoznád meg a szakmai karriered autóipari környezetben? Mindenképp olvass tovább, mert ez a TE pozíciód! (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) Esztergomi, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó autóipari beszállító keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Gyártás / Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 44 nap múlva
Minőségbiztosítás / -ellenőrzés | Heves megye

Partnerünk Gyöngyösön található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Minőségügyi csapatuk élére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: