JUNIOR ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ, AJÁNLATKÉSZÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk több mint 500 alkalmazottal, 9 országban 20 telephellyel rendelkező családi tulajdonú cégcsoport a közép-kelet-európai logisztikai piac egyik meghatározó szereplője. A dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalat értékesítési csapatába

pozícióba keres új munkatársat, aki a cég identitásának megfelelően személyre szabott nemzetközi gyűjtő szállítmányozási, expressz, logisztikai és vámszolgáltatások kiajánlásával és minőségi ügyfélkezeléssel járul hozzá a  hosszú távú partnerkapcsolatok fejlődéséhez és  az ügyfelek elégedettségéhez.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő partnerkapcsolatok bővítése,
  • Díjkalkulációk elkészítése és árajánlatok kiadása,
  • Napi operatív feladatok kezelése, adminisztrálása,
  • Nyilvántartások kezelése,
  • Értékesítési csapat támogatása,
  • Kapcsolattartás megbízókkal, partnercégekkel, illetve a vállalat más üzletágaival.

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Pályakezdő vagy VAGY rendelkezel tapasztalattal értékesítési/adminisztrációs területen (logisztikai terület előny),
  • Beszélsz angolul (középfok szóban és írásban),
  • Örömet jelent számodra ügyfeleket kiszolgálni,
  • Jó üzleti és kommunikációs érzéked van,
  • Szereted az önállóságot és jól gazdálkodsz az idővel,
  • Nyitott vagy a tanulásra, új dolgok megismerésére.

Amit partnerünk kínál:

  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus, kihívásokkal teli munkakörnyezet,
  • Gyors és egyszerű döntéshozatalok,
  • Kompetencia a közép-kelet-európai logisztikai piacon,
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Munkaidő:Hétfőtől – péntekig rugalmas munkaidő

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!