TERMELÉSTERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha szeretnél olyan pozícióban dolgozni, ahol aktívan részt vehetsz új gyártó folyamatok kialakításában, ez a lehetőség neked szól!
Olyan szakembert keresünk, akinek minimum 3 éves tapasztalata van termeléstervezésben és az angol nyelvet is magabiztosan használja.
Tatabányai ipari parkban épülő gyáregységbe keresünk most partnerünknek

pozícióba új kollégát.

A cégről kulcsszavakban: zöld mezős beruházás, dél-koreai háttér, multinacionális környezet, autóipari beszállító, akkumulátor gyártás, tőkeerő.

Milyen feladatok várnak Önre:

  • Megrendelések fogadása,
  • Termelés tervezés, heti, havi tervek készítése,
  • Gyártási folyamatok figyelemmel kísérése,
  • Szállítási határidők visszaigazolása,
  • Készáru raktár menedzselése; készárú készletek folyamatos ellenőrzése és optimalizálása,
  • Termelés tervezési folyamatok fejlesztése,
  • Szoros együttműködés a beszerzéssel,
  • Riportok készítése; SAP kezelése,
  • Leltározás,
  • Munkavégzés az IATF és ISO szabványoknak megfelelően,
  • Auditokon való részvétel.

Milyen feltételeknek kell megfelelnie:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferáltan gazdasági területen),
  • 3-5 év gyártástervezésben, termelésben szerzett tapasztalat,
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • Magabiztos kommunikáció,
  • Proaktív hozzáállás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • SAP/ ERP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat.

Amit partnerünk kínál Önnek:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárási támogatás,
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is), Laptop,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás, így a rendszerek kialakításakor a cég számít a véleményedre, tapasztalatodra,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég,
  • Modern irodai környezet.

Munkavégzés helye: Tata, előreláthatóan augusztustól Környe

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8.00-16.30-ig

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Komárom-Esztergom megye

Tapasztalt vagy beszerzési területen? Szeretnél részt venni a beszerzési folyamatok kialakításában? Szívesen részt vennél egy zöld mezős beruházásban? Akkor olvass tovább, mert itt megtalálod ezeket a kihívásokat! Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége, autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel? Szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli és változatos munkát végző csapatban beszerzőként? Hogyha IGEN, akkor ez a pozíció neked szól! Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Megbízónk a magyar élelmiszer kereskedelemben meghatározó szerepet betöltő vállalat. Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve. Csapatukba keresünk most az alábbi pozícióba munkatársat: BESZERZŐ / LOGISZTIKUS

A hirdetés lejár 5 nap múlva