VAS és FÉMLAKATOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Vasútvill Kft. nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság.
Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelyben, talpraesett szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel

munkakörbe.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Különféle alkatrészek gyártása, hegesztése,
  • Alkatrészek elkészítése rajz vagy technológiai utasítás alapján egyéni vagy csapatmunkába
  • Darabolás (kézi v. gépi), fúrás, vágás, csiszolás
  • Általános lakatos munkák

Elvárások:
  • Szakmai végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Önálló munkavégzés

Előny:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Érvényes hegesztői vizsga

Amit kínálunk:
  • Biztos, kiszámítható jövedelem, napi nyolc óra munkával
  • Egy műszak ( 6:00-14:00 )
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Mozgóbér, bejárás támogatása, évvégi premizálás
  • Munkaruha biztosítása
  • Túlóra lehetősége
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Támogatás az új ismeretek elsajátításában
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör

Munkavégzés helye:
  • 1106 Budapest

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Csongrád megye

Géplakatos vagy szerkezetlakatos végzettséggel rendelkezel? Munkádat precizitás jellemzi? Szeretnél egy szakmailag kiemelkedő csapat részese lenni, ahol az sem akadály,ha pályakezdő vagy? Ha a fenti kérdésekre a válaszod IGEN, olvass tovább, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk több mint 30 év gépgyártás területén szerzett tapasztalattal rendelkező Dél-Magyarországi régióban működő sikeres vállalkozás. Az ő csapatukba keresünk ú munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk, a Csúziker Kft. egy 2004-ben alakult, 100%-ban magyar magántulajdonú családi vállalkozás. Fő profiljuk a rozsdamentes borászati és élelmiszeripari tárolók és feldolgozók gyártása. Bács-Kiskun megyei telephelyükre keresik leendő munkatársukat AWI HEGESZTŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk 1993-as alapítása óta söripari és egyéb élelmiszeripari berendezéseket fejleszt és gyárt azzal a céllal, hogy a sokszínű vevői igényekre minél szélesebb körben nyújtson termékeket és szolgáltatásokat. Küldetésük, hogy olyan berendezéseket gyártsanak, melyek teljes mértékben illeszkednek vevőik termelési, illetve üzleti elképzeléseihez. Csapatuk bővítéséhez keresik leendő munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva