ÉPÍTÉSVEZETŐ / SZERELÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Begavill-2003 Kft.
Cégük több, mint 20 éves kivitelezői tapasztalattal rendelkezik és büszkék  eddigi eredményeikre, partnereikkel és munkatársaikkal történő korrekt együttműködésükre!

Várjuk a Te szakértelmed, elhivatottságod!

pozícióba

Épület-Villamossági területre

Főbb feladatok, munkák:
  • Építésvezetőként a Fő feladatod lesz a Budapesti építkezéseken működő Csoportok/munkatársak átvétele, összefogása, a hozzád tartozó építési feladatok műszaki, esztétikai, határidős megfeleltetését.
  • Kapcsolattartás megbízóinkkal, alvállalkozóinkkal és a beszállítókkal, valamint az ellenőrző szakhatóságokkal
  • Elektromos szakági tervek, vizsgálat, mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Munkatársak jelenléti ívek és e-naplók vezetésének ellenőrzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Jelentkezésedhez szükséged lesz villanyszerelői végzettségre és épületvillamossági területen szerzett vezetői tapasztalatokra (min. 2 év)
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Nagy előnyben vagy a többi jelentkezővel szemben, ha dolgoztál ipari villanyszerelés területén és tapasztalatod van több csoport munkájának összehangolásában, irányításában
  • B kategóriás jogosítvány megléte
Amit kínálunk:
  • Munkádhoz biztosítunk felkészítést, szakmai támogatás, képzett szakember gárdát, személyes fejlődési lehetőségeket
  • Kiemelt és látvány projektek megvalósításának a lehetőségét
  • Védőruha, védőfelszerelés
  • Erős háttértámogatás
  • Minőségi géppark a munkavégzéshez
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Havi nettó alap fizetési keret:
  • nettó 400.000  Ft /hó

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, küldd el frissített önéletrajzod a bérigény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Ügyfelünk emelőgép karbantartói csapata erősítésére keres új kollágát Székesfehérváron található ipari területen álló emelő berendezések karbantartására az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva