NEHÉZGÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy stabil munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülik a munkáját? Szívesen vállalna munkát egyműszakban nappal? Van tapasztalata nehézgép kezelésben?

Hogyha IGEN, akkor ne keressen tovább!

Partnerünk egy osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozásával, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság. Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A feladatok a következők lesznek:

  • Nehézgépekkel anyagmozgatási feladatok ellátása
  • A gépek működésének állandó felügyelete
  • A berendezések szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése, folyamatos tisztántartása

A munkához tartozó elvárások:

  • Nehézgép kezelői OKJ-s bizonyítvány (új típusú)
  • Forgó-rakodógép kezelésében, fémhulladék rakodásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Többéves nehézgépkezelői gyakorlat
  • Megbízható, kitartó munkavégzés
  • Különféle típusú nehézgépeken szerzett gyakorlat előny

Amit a cég kínál cserébe:

  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Cafeteria
  • Sokoldalú munka egy stabil, folyamatosan növekvő cégnél
  • Barátságos kollégák
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkarend:

Teljes munkaidő, egyműszakos munkarendben

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerületi telep – tömegközlekedéssel, autóval és kerékpárral is jól megközelíthető

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Győr

Partnerünk egy német családi tulajdonban lévő, fém autóalkatrészeket gyártó vállalat, ügyfelekkel a világ minden tájáról. Most új munkatársat keresnek targoncás munkakörbe.

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Gyáli kontaktlencse gyárunkba keresünk 2 műszakban RAKTÁRI DOLGOZÓKAT áruátvételi és komissiózási feladatokra.

Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Ügyfelünk közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 34 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseikben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudnak nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez. Olyan munkatársakat keresnek, akik rátermettek a feladatokra, szeretnek és képesek csapatban dolgozni. Ők megbecsülik a munkádat! Dinamikusan bővülő cégük most új kollégát keres.

A hirdetés lejár 17 nap múlva