KISZÁLLÍTÁS TERVEZÉS ASSZISZTENS MENEDZSER (LOGISZTIKA)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A Kiszállítás tervezési osztály támogatása, kiszállítások optimalizálása, időzítése és kontrollálása, valamint a Kiszállítás tervező munkavállalók koordinálása
  • Heti tervek készítése (24 órás rendelés Export/LCM rendelés)
  • Regisztrációs számok feltöltése és adminisztrálása SAP-ban, illetve a belső rendszerekben
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, fuvarozó cégek kapcsolattartóival a zökkenőmentes ellátás érdekében
  • Fuvarok optimalizálása, jelentések készítése
  • Sürgős kiszállítások megfelelő kezelése
  • Közvetlen szállítások időbeni ellenőrzése, kontrollálása
  • GPS rendszerek megfigyelése, riportok készítése
  • KPI mutatók és célok meghatározása a munkavállalók számára
  • Expressz szállításokhoz riportok készítése
  • SAP, Cello és ACTS magasszintű rendszerismerete
  • Beszámoló készítése a lemondási díjakról és ezek megelőzésére való akciók kidolgozása
  • Közvetlen felettes által meghatározott ad hoc jellegű feladatok
  • Napi, heti, havi riportok, kimutatások, statisztikák készítése
  • A munkakörrel összefüggő egyéb feladat ellátása a vonatkozó szabályozásoknak megfelelően
  • Munkaterületen rendszeresített berendezések, azok üzemképes és munkavédelmi állapotának és rendeltetésszerű használatának napi ellenőrzése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Rendelkezel minimum 5 év tapasztalattal hasonló területen (logisztika és fuvarozási terület)
  • Van tapasztalatod fuvarozó cégekkel való kapcsolattartásban és százazföldi szállítmányozásban
  • Főiskolai/egyetemi végzettséged van
  • Megbízható, önálló, pontos, precíz és rugalmas vagy
  • Vezetői kompetenciákkal rendelkezel
  • Angol nyelvtudásod kommunikációképes (szóban és írásban)
  • Erős MS Office számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel különösen)

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Cafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerint
  • Céges buszjárat / üzemanyagtérítés
  • Teljesítmény bónusz

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Pest megye

Kiváló kommunikáció, kifogásolhatatlan szervezőkészség és aktív angol nyelvtudás. Ráadásul még a szállítmányozás és a logisztikai folyamatok sem fognak ki rajtad? Akkor ez az a pozíció ahol a képességeidet mind hasznosítani tudod! Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba Téged keresünk PRICING SPECIALIST pozícióba.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Otthonosan mozogsz a beszerzés világában és szereted a pörgést? Ha igen, akkor TÉGED keresünk lendületes csapatunkba! Partnerünk az SB DYNAMIC Kft. 15 éves múlttal rendelkező Cégcsoportjak keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: BESZERZŐ MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 19 nap múlva