BESZERZŐ / LOGISZTIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a magyar élelmiszer kereskedelemben meghatározó szerepet betöltő vállalat. Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve.

Csapatukba keresünk most az alábbi pozícióba munkatársat:

FELADATOK:
  • Külföldi szállítások teljes körű intézése
  • Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven, tárgyalások a beszerzendő áru paramétereivel kapcsolatban, szállítási és fizetési kondíciók egyeztetése, havi forgalmi kimutatások készítése
  • Nemzetközi árufuvarozás szervezése, kamionok irányítása
  • Fuvarok nyomon követése és ellenőrzése, időkapuk ellenőrzése és foglalása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal és alvállalkozó partnerekkel
  • Együttműködés a társosztályokkal és a raktárral
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Új beszállító partnerek felkutatása, szerződések előkészítése, megkötése
  • Éves beszerzési tervek elkészítése, megvalósítása
  • Versenytársfigyelés, piaci trendek követése
  • EKAER rendszer használata

ELVÁRÁSOK:
  • 2-5 éves beszerzői és logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Excel felhasználói szintű használata
  • Határozott, agilis, rugalmas személyiség
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Jó és határozott kommunikációs készség

ELŐNYÖK:
  • Német nyelvtudás

EGYÉB:
  • Megegyezés szerint, tapasztalat függvényében
  • Támogatott az otthoni munkavégzés időszakosan
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető iroda
  • Családias irodai környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, II. kerület

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 35 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 8 nap múlva