FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Magabiztosan beszélsz angolul? Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel?Szeretnél egy kihívásokkal teli felelősségteljes pozícióban dolgozni?

Ha a válaszod IGEN, ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól!

Nemzetközi partnerünk az ipari ásványi alapú speciális megoldások piacvezetője, a világ több, mint 40 országában közel 240 telephelyen van jelen.Termékeik és szolgáltatásaik a kozmetikai ipartól az építőiparig számos szektor számára biztosítanak létfontosságú alapanyagokat.

Az ő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Égetési segédeszköz gyárukban működő kemencék technológiai üzemeltetése, használatának biztosítása, együttműködésben a tárosztályokkal (technológia, gyártás, karbantartás).

Munkájának célja az égetési folyamatok, és azok paramétereinek meghatározása, optimalizálása (hatékonyságnövelés), valamint a működési költségek csökkentése műszaki fejlesztési projektek által.

Az új kolléga feladatai és hatásköre:
  • Felelős az üzem területén lévő kemencék folyamataiért, ezek fejlesztéséért munkavédelem, minőségi és költség szempontok alapján
  • Folyamatosan monitorozza a kemencék üzemelési adatait, figyelemmel kíséri, elemzi és riportálja a kemencék hatékonyságát és kihasználtságát
  • Nyomon követi és koordinálja a kemencék folyamatos, megfelelő biztonságtechnikai / technikai szint fenntartását, az ezzel kapcsolatos intézkedési terveket összeállítja és menedzseli
  • Folyamatosan keresi az újabb megoldásokat, forrásokat
  • Fejlesztési projektek kidolgozása és koordinálása a termelési problémák megoldására, a gyár termelékenységének növelése és a költséghatékonyság növelése céljából (égetési ciklusok, folyamatparaméterek optimalizálása, rakat/kocsirakás kihasználtság javítása, átállási/várakozási idők csökkentése)
  • Figyelemmel kíséri a kemencék műszaki állapotát, és beütemezi a szükséges felújításokat
Elvárások:
  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépészmérnök / mechatronikai mérnök / villamosmérnök)
  • 3-5 éves, folyamatfejlesztésben szerzett üzemi tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos, napi szintű használata
  • Folyamatszemlélet
  • Határozott, agilis, proaktív személyiség
  • Kiváló problémamegoldó készség és együttműködési képesség
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére, tanulási vágy
Amit Partnerünk kínál:
  • Szakmai képzéseken keresztül egy speciális szakmai tudás megszerzése
  • Kihívásokkal teli felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszútávú munkalehetőség egy kiváló nemzetközi környezetben
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, sportolási lehetőség, támogatott munkahelyi étkeztetés, élet- és baleset biztosítás)
Munkavégzés helye:
  • Hódmezővásárhely

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatja le jelentkezését önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: IRÁNYÍTÁSTECNIKAI ÉS AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Gyártás / Termelés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk, az Admatis Kft. az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik. Partnereik hazai és nemzetközi vállalatok, külföldi vevőkörrel rendelkeznek. Dinamikus csapatukba keresünk tapasztalattal rendelkező, vagy akár pályakezdő munkatársa(ka)t az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Gyártás / Termelés | Zala megye

Partnerünk Magyarország legnagyobb hazai burkolólap gyártó vállalata. Tófeji gyáregységükbe keresünk új munkatársat GYÁREGYSÉGI TECHNOLÓGUS munkakörbe.

A hirdetés lejár 23 nap múlva