MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Komárom-Esztergom megye Vas megye Veszprém megye

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Amennyiben növekvő, tőkeerős magasépítési cégnél szeretné hasznosítani
építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalatait és
szakmailag motiválja a minőségi létesítmények kivitelezésében való részvétel,
akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba győri irodánkba:

Megbízónk a Szabó és Társa Belsőépítészeti Kft. mosonmagyaróvári székhelyű stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív építőipari kivitelező társaság.

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • Tervek felülvizsgálata
  • Ütemtervek készítése
  • Mennyiségi számítások
  • Kivitelezési munkák irodai háttér támogatása

Elvárások:
  • Min. középfokú építőipari végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Terc)
  • Pontosság, precizitás, hatékony munkavégzés

Előny, de nem feltétel:
  • Építőipari tapasztalat
  • Kivitelezési gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Probléma megoldó készség

Amit kínálunk:
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
  • Győr (Győr-Moson-Sopron megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Budapest

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szívesen dolgozna változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövőjét, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most Budapestre kollégát. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Budapesti központú, Magyarországon piacvezető alumínium nyílászáró gyártó partnerünk budapesti szakértői gárdája bővül, így most új csapattársukat keresik:

A hirdetés lejár 29 nap múlva