ELOSZTÓSZEKRÉNY-GYÁRTÁS MŰSZAKI AJÁNLATADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk  épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat.

A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát

ELOSZTÓSZEKRÉNY GYÁRTÁSI MŰSZAKI AJÁNLATADÓ

pozícióba.
Feladataid lesznek:
  • Ajánlatokat készítesz villamos elosztókra és berendezésekre, 0,4 kV-os erősáramú és automatika elosztószekrényekre érkező megkeresésekre
  • Elvégzed az árajánlat tartalmának műszaki és költség-optimalizálását
  • Tartod a kapcsolatot az Ügyfelekkel, és pontosítod az igényeket
  • Előkészíted a megnyert projektek szerződéseit és műszaki támogatást nyújtasz a későbbiekben is
  • Helyszíni felméréseken veszel részt
  • Együttműködsz a jelenleg 5 fős ajánlatadó csapattal
Elvárások:
  • Minimum középfokú erősáramú villamosipari végzettség
  • Legalább 3 éves erősáramú villamosipari területen szerzett gyakorlat ajánlatadásban, műszaki előkészítőként
  • Magas szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel)
  • Műszaki angol nyelv megértés szintű ismerete
  • Dinamikus és kreatív személyiség
Előnyök:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Elosztószekrény-gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Schneider és Siemens termékpaletta ismerete
Amit nyújtanak:
  • Piacképes alapbér + cafeteria (bruttó 600.000 Ft/év)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy speciális iparágban
  • Jó hangulat, támogató, motivált csapat, számos cégen kívüli megmozdulással
  • Könnyen megközelíthető, korszerű munkakörnyezet, ingyenes parkolási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. központ

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra az önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk közel 25 éve alakult családi vállalkozás, mely mára Magyarország meghatározó piaci szereplőjévé vált. Fő tevékenységi körük a hűtéstechnika villamos kivitelezése, ezen belül is elsősorban vezérlő és szabályozó szekrények gyártása. Később a hűtéstechnika mellett a technológiai vezérlő és áramelosztó berendezések készítésével és villamos kivitelezéssel bővítették vállalkozásukat, illetve a lakossági szférában is elkezdtek tevékenykedni. Dinamikusan fejlődő szakmai csapatuk keres új kollégát.

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Szívesen dolgoznál gyártói környezetben? Szeretnéd aktívan használni az angol nyelvtudásod a mindennapokban? Ha a válasz IGEN, akkor olvass tovább! Partnerünk piacvezető a kreatív energia-és anyagfelhasználás területén. Bővülő csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 19 nap múlva