ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI MŰSZAKI ELLENŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk a Value4Real egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet.
Keressük budapesti székhelyünkre azt az

munkatársat
aki rendelkezik egyetemi vagy főiskolai villamosmérnök végzettséggel, 2-3 éves építmény- és épületvillamossági műszaki ellenőri jogosultsággal és gyakorló műszaki ellenőri tapasztalattal és nagy ambíciókkal.

Cégükről:

A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva.  Aktív projekt portfolióik elsősorban a kereskedelmi-, iroda-, logisztikai- és ipari termelési szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Feladatok:
  • a projekt menedzsment team-mel való együttműködés és szükség szerinti támogatása
  • megbízókkal való kooperatív szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • érintett projektek szakági terveinek szakmai felülvizsgálata
  • műszaki ellenőri tevékenység elvégzése a hatályos előírások szerint
  • együttműködés, kapcsolatottartás az Építésvezetőkkel, Felelős Műszaki Vezetőkkel
  • műszaki ellenőrzési terv összeállítása
  • munkavédelmi előírások figyelemmel követése és betartatása, együttműködve a munkavédelmi koordinátorral
  • változások pénzügyi és műszaki következményeinek kezelése
  • közreműködés a kivitelezés teljes megvalósítása során, valamint a használatbavételi engedélyek beszerzésekor
  • organizációs tervek felülvizsgálata, kockázatelemzés
  • kivitelezési fázisban organizációs feltételek és kikötések ismertetése Kivitelezővel, ezek betartása
  • Minőségbiztosítási és Mintavételi Terv, valamint Technológiai Utasítás készíttetése a Kivitelezővel, azok véleményezése és javíttatása, előterjesztése a Megrendelő felé, valamint tervben foglaltak végrehajtásának ellenőrzése
  • vállalkozói szerződésekben rögzített részteljesítések mennyiségi és minőségi ellenőrzésének elvégzése
  • alvállalkozói és sub-alvállalkozói számlák ellenőrzése és javaslattétel a kifizetésre
  • a Megrendelői érdekek érvényesítése, többek között az Építési Napló útján
Elvárások:
  • egyetemi vagy főiskolai okleveles villamosmérnöki vagy villamosmérnöki diploma
  • építmény- és Épületvillamossági (ME-V) műszaki ellenőri jogosultság
  • tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • stabil IT készségek: MS Office programok, MS projekt magabiztos használata
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
Előny:
  • CAD programok használatában szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló környezet, a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert nemzetközi Megbízókkal
  • izgalmas, változatos fejlesztésekben való részvétel pl.: műemléki-, szálloda- és irodaépületekkel, közösségi- és ipari létesítményekkel kapcsolatban
  • hosszútávú lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat, a bérigényed megjelölésével, PDF formátumban csatold a jelentkezési felületen.

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, bővítés miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 8 nap múlva