ÉPÍTÉSI PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

A Value 4 Real Cégcsoport Projektmenedzsert keres!
Ha egy közel 70 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Megbízónk a Value4Real egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet.
Keressük budapesti székhelyünkre azt az

munkatársat
aki rendelkezik egyetemi vagy főiskolai végzettséggel, építész / építőmérnök, 2-3 éves projektmenedzseri tapasztalattal és nagy ambíciókkal.

Cégükről:

Aktív projekt portfólióik főképp kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó, elsősorban nemzetközi megbízásokból áll össze. A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatukkal nap mint nap azon dolgoznak, hogy Megbízóik egyedi üzleti igényeit professzionális, személyre szabott megoldásokkal szolgálják ki.

Feladatok:
  • részvétel építési projekt irányításában, együttműködés a projekt tagokkal stratégiai és operatív kérdésekben
  • kapcsolattartás és feladatkoordináció a megrendelőkkel, tervezőkkel, műszaki ellenőrökkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal és szakértőkkel
  • projekt előkészítés
  • design menedzsment
  • engedélyek megszerzésének koordinációja/ellenőrzése, monitoring és kontrolling feladatok elvégzése
  • tender menedzsment
  • construction management team munkájának irányításában való részvétel
  • kivitelezések koordinációja/ellenőrzése, kooperációkon való részvétel, jegyzőkönyvek készítése
  • az általános projekt adminisztráció, szerződések előkészítése
  • projekt budget és projekt ütemterv készítése, monitoring és kontrolling feladatok elvégzése, projekt haladásjelentések készítése
  • kockázatelemzés
  • változáskezelés és változásmenedzsment
  • minőségbiztosítási és mintavételi tervek összeállításának irányítása
  • a megrendelői érdekek érvényesítése többek között az Építési Napló útján
Elvárások:
  • egyetemi vagy főiskolai építész, építőmérnök diploma
  • tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • stabil IT készségek: MS Office programok, ArchiCAD program használata
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • proaktivitás, agilis projektmenedzsment
  • komplex fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • mobilitás
Előny:
  • Magasépítési műszaki ellenőri jogosultság, illetve szakági alapvető ismeretek
Amit kínálnak:
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, innovatív környezet
  • izgalmas, változatos, komplex, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
  • versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, frissített, szakmai önéletrajzodat, a bérigényed megjelölésével, PDF formátumban csatold a jelentkezési felületen.

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, bővítés miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 7 nap múlva