SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A tényleges szállítmány egyeztetése a vevőkkel és a feladókkal
  • Előző napi szállítmányok ellenőrzése
  • Új szállítmányok nyomon követése
  • Rakományszervezés
  • Szállítmányok kezelése Celloban / FIS-ben / TMS-ben
  • Belső rendszerek használata
  • E-mailek ellenőrzése
  • Közvetlen vezető által meghatározott ad hoc jellegű feladatok
  • Statisztikai riportok és ad hoc jellegű riportok készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Vízi / légi / vasúti szállítmányozási területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalatod van
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Az angol nyelvtudásod kommunikációképes
  • Megbízható, pontos, precíz, rugalmas, kitartó vagy, jól tudsz csapatban dolgozni
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel magas szintű ismerete)
  • Stressztűrő és terhelhető vagy

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Cafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerint
  • Teljesítmény bónusz
  • Home Office lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 51 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Adminisztráció / Irodai munka | Bács-Kiskun megye

Magas szinten beszélsz németül és szeretnél egy stabil cégnél kamatoztatni a nyelvtudásodat? Szeretsz emberekkel kommunikálni és szívesen dolgoznál egy pörgős munkakörben? Amennyiben a kérdésekre IGEN a válaszod, ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk darált szalma gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, biztos hátterű feldolgozóipari vállalat. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva