TERMÉK ÖSSZESZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, 20 éve foglalkozik ezen rendszerek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával (szoftver és hardver). Összetartó, jó hangulatú, közel 40 fős csapatukba keresnek új terméktámogató munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:
  • A cég saját gyártású eszközeinek összeszerelése.
  • Hardverek előkészítése telepítésre.
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása.

Elvárások:
  • Önálló munkavégzés képessége.
  • Összeszereléssel járó munkafolyamat ismerete (fúrás különböző anyagokba, rögzítés csavartól a ragasztásig, kábelek bekötése).
  • Gyorsaság, pontosság, esztétikai érzék.
  • Megoldásokra való törekvés, a “miért nem lehetséges” szemlélet helyett.
  • Elvégzett munkákról egyszerűsített jelentés készítése.
  • Legalább 1 éves munkatapasztalat.

Előnyt jelent:
  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat.
  • Elektronikai alapismeretek.

Juttatások:
  • Kihívásokkal teli munkakör.
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat.
  • A teljesítmény elismerése.
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere.
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat.
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél.
  • Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten.
  • Új, modern irodai környezet.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, 16.kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Fejér megye

Megbízónk 100 %-ban magyar tulajdonú vállalat, akik több, mint 30 éve foglalkoznak acélszerkezet gyártással, és épületek generálkivitelezésével. A gyártás jelenleg két Fejér megyei- saját tulajdonú - telephelyen történik. Csapatukat erősítve keresünk most számukra egy tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

SZERVIZTECHNIKUSOK FIGYELMÉBE! Pest megyei székhelyű megbízónk ipari konyhatechnológiai eszközök szervizelésével/javításával foglalkozik. Bővülő szervizcsapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Pályakezdő vagy és szívesen kipróbálnád magad egy izgalmas munkakörben? ELŐKÉPZETTSÉG SEM SZÜKSÉGES, BETANÍTÁSOD VÁLLALJUK! Ha szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni és emellett folyamatosan fejlődni, akkor ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk multinacionális cégek részére, speciális telekommunikációs és üzemeltetési szolgáltatásokat nyújt. Dinamikusan fejlődő csapatukba keresnek munkatársat budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva