MŰSZAKI AJÁNLATI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek.
Bővítés miatt keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Beszállítói ajánlatok bekérése, árajánlatok feldolgozása és a döntéshozatal segítése
  • Megrendelők felé árajánlatok előkészítése
  • Az elnyert munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, egyeztetése a felelős műszaki vezetővel, építésvezetővel, logisztikával
  • Új beszállítók és alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése, kapcsolattartás, ajánlatok műszaki egyeztetése
  • A megvalósuló rendszerek folyamatos dokumentálása, az átadási dokumentáció elkészítésében való aktív részvététel
  • Kimutatások készítése, terv legyűjtések elkészítése, műszaki összehasonlító táblázatok készítése
  • A projekt kivitelezési helyszínén eseti terepfelmérésben való részvétel
Elvárások:
  • Legalább középfokú épületgépész végzettség
  • Pályakezdő vagy 1-3 éves gyakorlat hasonló pozícióban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség és precizitás iránti elkötelezettség
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • Épületgépész felsőfokú diploma
Juttatások:
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, barátságos légkör
  • Karrierépítés, fejlett üzleti struktúra
  • Versenyképes bérezés + év végi prémium
Egyéb információk:
  • Munkavégzés pontos helye: Budapest 11. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk fő tevékenységei: épületgépészeti tervezés, ipari légtechnika, ipari klíma,szűréstechnika, zaj-és rezgésvédelem. Budakeszi székhelyű, NAH által akkreditált mérnökirodájukba keresik pályakezdő vagy tervező szakmában tapasztalattal rendelkező új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Megbízónk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Keressük budapesti székhelyünkre azt az ÉPÜLETGÉPÉSZ MŰSZAKI ELLENŐR munkatársat ,aki egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező gépészmérnök, 3-5 éves építmény- és épületgépészeti projekt menedzsment műszaki ellenőri tapasztalattal, valamint nagy ambíciókkal rendelkezik. Cégükről: A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfolióik elsősorban a kereskedelmi-, iroda-, logisztikai- és ipari termelési szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Megbízónk egy közel 70 fős, építészeti generáltervezésre, építőipari projektmenedzsmentre és generálkivitelezésre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra specializálódott erős növekedési pályán lévő szervezet. Keressük budapesti székhelyünkre azt a GÉPÉSZ PROJEKTMÉRNÖK munkatársat, aki több éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik, valamint hosszútávú lehetőséget keres. Cégükről: A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfólióik elsősorban a kereskedelmi-, iroda-, logisztikai- és ipari termelési szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

A hirdetés lejár 25 nap múlva