GÉPBEÁLLÍTÓ MECHANIKAI MŰSZERÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több, mint 50 éves múltú francia-német gyártó vállalat, amely Magyarországon 20 éve működik. Az elektronikai-, autó-, hadiipar és űrtechnológia számára gyárt rendkívül speciális kábeleket, egyedi igényekre, kis szériában, nem sorozatgyártásban. Jelenleg számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Kábelgyártó gépsorok kezelése
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése

Elvárások:

  • Műszaki rajzolvasás, műszaki beállítottság
  • Minimális számítógépes ismeret
  • Jó kézügyesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Villamos/PLC/-, pneumatikus vezérlésű célgépek beállításában, kezelésében szerzett 1-2 éves gyakorlat

Amit a cég kínál:

  • Órabérben meghatározott fizetés
  • Délutáni bérpótlék 30%, éjszakai 50%
  • Túlóra esetén 50%-os vagy 100%-os pótlék
  • Magas összegű béren kívüli juttatás, megbecsülés
  • Ingyenes, műszakokhoz igazodó buszjárat Kecskeméten belül (Széchenyi város – Noszlopy Park végállomás-városközpont-Izsáki út- Wéber E. u.)

Műszerész munkakörben dolgozó kollégáink ezért ajánlják, hogy érdemes nálunk dolgozni:

  • „Stabil lábakon álló, családbarát munkahely”
  • „Biztos állás, megbecsült dolgozók”
  • „Jó munkakörnyezet, tiszta munka egy új, korszerű épületben”
  • „Segítőkész kollégák, pontosan elszámolt fizetés”
  • „Kiszámítható, előre jól tervezhető munkahely”
  • „Büszke lehetek, ha minden gépcsoportot megtanulok”
  • „A cég megfizeti a munkába fektetett energiámat!”
  • „Szakmailag fejlődhetek”

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva várjuk frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva