MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Félpengő Kft. egy stabil, családias hangulatú könyvelőiroda.

Ügyfélszámuk növekedése miatt

REGISZTRÁLT MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkatársat keresnek napi 6-8 órában, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
  • Vevő, szállító, bank, pénztár kontírozása, könyvelése
  • Bevallások, statisztikák, éves zárások elkészítése, adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Legalább 3 éves releváns gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan dolgozni tudás
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • MS Office ismerete

Előnyök:

  • Bérszámfejtési ismeretek
  • RLB program ismerete
  • Azonnali munkakezdés
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Stabil hátterű cég
  • Családias hangulatú közösség, támogató vezetőség
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Szívesen dolgoznál multinacionális környezetben, ám mégis egy családias hangulatú vállalatnál? Fontos számodra a napi szintű angol nyelvhasználata? Erősséged az önálló szakmai döntéshozatal? Ha a válasz IGEN, akkor olvass tovább! Partnercégünk egy multinacionális festékgyártással és kereskedelemmel foglalkozó vállalat. Pénzügyi csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 18 nap múlva

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik! Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Szakértői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát, az alábbi pozícióba: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Partnerünk több száz minőségi bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. Ügyfelünk jelenleg munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 16 nap múlva